За машинка за подстригване?

  • 3 059
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 87
Здравейте мами и ЧНГ! Simple Smile
Ползвали ли сте машинка за подстригване? Върши ли работа?
Искам да подстригвам синчето, но не съм убедена, дали ще ми върши работа.
Имам една, но с нея нищо не се получава. Косата се засуква и почти нищо не може да се подстриже.
От друга страна моята машинка е с по различно разположение на ножовете и приставката за дължина - може би е за тяло, знам ли? newsm78

# 1
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
ние си купихме, моят приятел искаше, защото не му се занимава да ходи на фризьор. върши работа - moser е марката (мисля, че така се пишеше). има няколко приставки - от 1ви до 5ти номер. ползвана е 4-5 пъти, няма оплаквания.
п.п. мда, нашата е 70лв. малко по-скъпички са.

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 09:15 от abs

# 2
  • Мнения: 389
Ние имаме от една седмица машинка за подстригване - използвана е засега 2 пъти - върху главата на мъжо и на детето по един път. Общо взето сме доволни от резултатите. Нашата е Филипс, за 36 лв, 1-21 мм.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Ние имаме от една седмица машинка за подстригване - използвана е засега 2 пъти - върху главата на мъжо и на детето по един път. Общо взето сме доволни от резултатите. Нашата е Филипс, за 36 лв, 1-21 мм.

и ние си купихме същата
Пак е изпробвана два пъти.Супер е доволни сме.Вече мъжете на фризьор вкъщи  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 87
А вашите машинки Филипс кой модел се водят?
И аз се насочвам към Филипс, но се чудя има ли разлика между евтините и скъпите модели? newsm78
В един магазин ми казаха, че няма разлика във функциите, само кабел или батерии.
Аха, и на едната, от 33лв. може да и се маха режещата част за да се почиства. На по-скъп модел не можеше.

# 5
  • Мнения: 87
Намерих модел, който може да постригва до 41мм. Дали може наистина?
http://www.consumer.philips.com/consumer/bg/bg/consumer/cc/_prod … G_CONSUMER/QC5070

Когато косата е гъста и твърда, това дали ще влияе на резултата?

# 6
  • Berlin
  • Мнения: 11 181
мисля, че няма особена разлика при моделите. 1 колега на приятеля ми, който имал филипс обаче ни каза да не си взимаме филипс, защото не ставали. затова избрахме moser, май фризьорите използват такива. разбира се, ние си взехме най-евтината, защото другите модели бяха доста по-скъпи. момичето от технополис, което ни помогна и с ютията, и с кантара, ни препоръча тази марка.

# 7
  • Мнения: 676
Аз имам Таурус - не си спомням точно колко струва, но е не повече от 30лв.(от Техномаркет или Технополис) - много съм доволна и брат ми има и като се има впредвид това, че се подстригва 2 пъти в месеца - супер е.

# 8
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
MOSER са от най-хубавите,знам го защото карах курс в един много хубав фризьорски салон и там само това се ползваше вкл.и от мен.Съжалявам,че си взех Ровента за около 65-70 лв.изобщо не обира врата както трябва,но за домашни условия какво пък толкова. Wink

# 9
  • Мнения: 7 723
Моята машинка сдтруваше 12лв. в МЕТРО преди 3 години,
с 5 приставки е и ми върши чудесна работа все още Grinning

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Машинките на Филипс ,които са среден клас,разликата им е само в дизайна според продавача от Техномаркет в Бургас.

# 11
И ние си взехме Филипс от 36 лв и върши много хубава работа щом аз с двете леви ръце успях да подстрижа милото и стана екстра. Сега чакам с нетърпение пак да му израсте косата.  Има 2 години гаранция и за тези пари си е супер.

Общи условия

Активация на акаунт