~**~**~ УТРЕ 05.01.2008 ЛЛЛ среща - Вкъщи - Кой ще идва ~**~**~

  • 686
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 242
Хайде строй се, преброй се!
Нещо Мис БУ ми се губи на хоризонта и не знам дали няма нещо да се отмени  Rolling Eyes .. Но по последни уговорки от предната среща, тази я насрочихме за 5 януари..
Ако някой не знае - Порто Лагос 4, сем. Малчеви (на звънеца).
Ето и картата..

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Току-що ми се обади Мис Бу - утрешна среща ще има!!!

Ние сме на линия  Peace

# 2
  • Мнения: 8 242
Вас ви знам и без среща  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 900
Ех как ми се искаше и аз да дойда. Но нали сега живеем на село, много ми е труден превоза в този сняг. Иначе преди живеех на Сава Муткуров, от другата страна на моста,  Mr. Green
То и мойте жалки опити да продължа да кърмя вече са към края си,  Sad
Хайде момичета приятно изкарване  bouquet

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
И аз идвам.

# 5
  • Мнения: 8 242
Ех как ми се искаше и аз да дойда. Но нали сега живеем на село, много ми е труден превоза в този сняг. Иначе преди живеех на Сава Муткуров, от другата страна на моста,  Mr. Green
То и мойте жалки опити да продължа да кърмя вече са към края си,  Sad
Хайде момичета приятно изкарване  bouquet

Сава Муткуров ни е баш на 10 метра Simple Smile Точно следващата пресечка  Mr. Green
сори за спама  Embarassed

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Ех, пак в неподходящо за мен време. Миналата  я направихте преди рожденния ми ден, тази преди именния на баща ми  Sad Ако успеем ще дойдем, но не обещавам.

# 7
  • Мнения: 398
 Момичета , извинявам се ,че пиша тук , но ме интересува как мога да членувам в ЛЛЛ.А и дали случайно има срещи в Перник?
 Като стане бебо по-голям ще мога да отскачам и до София.

# 8
  • Мнения: 8 242
Момичета , извинявам се ,че пиша тук , но ме интересува как мога да членувам в ЛЛЛ.А и дали случайно има срещи в Перник?
 Като стане бебо по-голям ще мога да отскачам и до София.
Засега са само в Пловдив и София..

# 9
  • Мнения: 398
 Мерси , за бързия отгвор.А имам желание да членувам и съответно , така да направя дарение.Има ли начин това да стане чрез интернет и като имам време да идвам до София?

# 10
  • Мнения: 8 242
Има банкова сметка, ама питай БУ да я каже  Peace

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 23 543
Моя мъж пита има ли нещо организирано за мъжове. Той щял да си носи лаптоп и кабели да поубиват заедно Mr. Green Щото на мен не ми се кара сама до Пловдив Simple Smile

# 12
  • Мнения: 8 242
Ей ти за мъжо малко стмул  newsm47
Който дойде ще яде.. Който не дойде.. да си въздиша у дОма  smile3534

# 13
  • Мнения: 3 718
 smile3506 След последния пост в тази тема искам да пусна една обява:
"Много ящна шаманка и леко злоядо бебе търсят някой от гр. Пловдив да ги осинови. Предложенията в непосредствена близост до горепосочената торта са с предимство."
извинявам се за оспамването на темата ама...не се удържах
  Crazy

# 14
  • Мнения: 1 043
аз да попитам само има ли още от тортата  Mr. Green , а и чак сега чета за срещата - недоразбрах и в колко часа ще е  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт