Съпругът ми води "мръсни" чатове с други жени по ICQ, как да реагирам?

  • 13 243
  • 72
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета!
Със съпругът ми сме женени от няма и година. В момента чакаме бебе.
Онзи ден се случи следното: съпругът ми заспа в леглото с лаптопа в скута си. Усетих го, че спи по дълбокото дишане. За да не го будя, реших да затворя лаптопа и да го сложа на земята от моята страна на леглото. Той гледаше някакъв филм. Спрях плейъра и тръгнах да затварям отворените на компютъра прозорци... Що ли ми трябваше!? Не беше си затворил icq-то и в очите ми се набиха някакви мръсни думи. Водеше си чат с някаква жена и тя го предизвикваше да й опиша какво ще прави с нея, а той с доста мръсни думи й описваше какви сексуални действия ще върши върху нея... Така ми се качи пулса, че сърцето ми щеше да изкочи... Тонът на чата беше шеговит, де, но все пак... Съпругът ми се събуди... Видя ясно, че съм прочела чата му... Аз се обърнах веднага с гръб към него и му казах, че ще спя... Той очевидно се скунфузи и се опита да ме прегръща, но аз се дръпнах. Станах от леглото и отидох в хола да гледам телевизия. Той ме увещаваше да си легна, но без да отваря дума за причината за поведението ми. Както и да е... Заспах късно и бях много ядосана.

На следващия ден получих следното обяснение: това било момиче от някакъв форум, в който си пишели с много други хора. Тя живеела в Щатите и била по-възрастна от него. Те във форума така си пишели разни цинизми на майтап... Нямало нищо сериозно и т. н. Така си пишели всички... На мен през деня ми попремина и вечерта го ударих на майтап, но все пак се чудя: ПРАВИЛНО ЛИ РЕАГИРАХ!?

Относно сексуалния ни живот: сега, когато съм бременна, правим секс дори по-често от преди, просто нагонът ми нещо се е увеличил от хормоните. Нищо не му е отказано на мъжа ми... Тоий е от типа мъже, дето хич не се заглеждат по чужди жени и не ми е давал повод за ревност. Затова и никога не съм любопитствала да надничам какво пише на компа...

Вие как бихте реагирали в такава ситуация?

# 1
  • Мнения: 3 500
В такава ситуация и аз бих се ядосала. Бих побесняла направо.Като се познавам ще се сърдя до откат, ще ми стане ужасно гадно, дори ще се скарам с него. За мен това е немислимо.Ако ще го прави, не в къщи докато лежи до мен. smile3513
Не знам как бих реагирала на обясненията му. Зависи, аз моя си го познавам и силно се съмнявам, че ще рискува да направи подобно нещо.
Ти също познаваш мъжа си. Най-добре знаеш какво значи това и как да постъпиш.
А дали пък нарочно не го е напарвил, за да те ядоса?!
Или пък да провери дали ще надникнеш в кю-то му?!

# 2
  • Мнения: 238
Със скандал  Close. Както не са ми добре сега хормоните и нервите започвам със въпросите "Какво е това?", "Какво означава?" и "Какво би означавало за него ако намери мой чат, в който мръснишки се обяснявам с друг?!"... Пък после да върви да ми обяснява, че било невинно и всички еди къде си правели така  #Cussing out

Може би ако не съм бременна няма да е чак толкова зле, но обстоятелствата са си обстоятелства!

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ще се ядосам, че е допуснал да го прочета. Иначе- чудо голямо, и аз съм го правила.

# 4
  • Мнения: 2 131
Абе, то може наистина да си е на майтап и да няма нищо сериозно, ама...... и аз бих с впрегнала. Някак си е гадно да си разменя вулгарности по кюто. Ако се чудиш дали е правилно, че си се ядосала - ДА, и аз бих се ядосала. Ако се чудиш, дали е правилно че ти е минало и си го ударила на майтап - добре е, че ти е минало, все пак си бременна и трябва да си по-спокойна.

# 5
  • Мнения: 22 414
Естествено, че няма нищо приятно да се видят подобни неща.
Но ако описаното от него в действителност отговаря на истината и се приключва само до размяната на подобни думички, не е чак толкова страшно.
Иначе си напълно права да се ядосаш.

# 6
  • Мнения: 2 270

 ...ПРАВИЛНО ЛИ РЕАГИРАХ!?

...
Вие как бихте реагирали в такава ситуация?

На първия въпрос - реагирала си много достойно и правилно! Поздравления  bouquet
Аз не бих могла да се сдържа и щях да заформя грандиозен скандал (което не ми прави чест, но съм си такава), което отговаря на втория ти въпрос!

# 7
  • Мнения: 2 751
Вие как бихте реагирали в такава ситуация?
Ако трябва да бъда честна, много е вероятно да му вдигна скандал, но това съвсем не е правилно  Rolling Eyes
Може да подовориш с него-какво го кара да го прави...Има някаква причина. Може да има нужда да си разменя мръсотийки, това по някакъв начин да запълва някакви липси. Каквото и да е - ГОВОРЕТЕ!И най-вече-прояви разбиране, каквото и да ти косва.
Колкото пъти съм успявала да проявя разбиране към разни неща, свързани с мъжа ми, толкова повече съм го печелила и сме оправяли нещата.  Peace

# 8
  • Мнения: 4 718
 Първосигнално и аз бих вдигнала скандал, просто съм импулсивна. Една умна жена обаче би замълчала на момента и би провела разговор с него по съвсем друго време.
 Относно обясненията му...звучат правдоподобно. Като зная какви разговори се водят в този форум и на какво ниво преминават на лична или на кю бих била склонна да му повярвам. Би ме обидил факта обаче, че го прави по времето по което уж спи до мен.

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 13:47 от Kasidy

# 9
  • Мнения: 953


...
Вие как бихте реагирали в такава ситуация?
Аз не бих могла да се сдържа и щях да заформя грандиозен скандал (което не ми прави чест, но съм си такава), което отговаря на втория ти въпрос!
[/quote]

Сигурно и аз ще се ядосам много, най-вече че той си чати и в мое присъствие още повече ще ме вбеси.

# 10
  • София
  • Мнения: 39 744
И аз бих заформила скандал. После кат ми помине ще го обърна на майтап, много ще се бъзикам, и с неговите камъни в неговата градинка. Пробвай да му кажеш някоя мръсна дума Simple Smile
и не аз щях да се изнеса от леглото, него щях да изнеса Simple Smile

# 11
Относно говоренето на мръсни думички - от това хич не е лишен. Като се разгорещим, такиви си ги приказваме, аз пък съвсем... Embarassed Случвало се е от моите мръсотийки да получи ерекция и да свърши, без дори да правим секс. А и в секса не е лишен от нищо...

Аз съм сигурна, че чатът е на майтап, но пък се чудя, дали не му доставя удоволствие да си говори мръсотии с чужди жени и това да го възбужда! Не ми се ще да се възбужда от друга жена, още повече при положение, че неговата е толкова дашна спрямо него!

Има и друг проблем - съпругът ми е много красив, наистина е много секси... Всичките ми приятелки и братовчедки се облизват около него. Аз му имам доверие, но знаете какви са жените, нападателни... И понеже в този форум със сигурност е слагал негови снимки и го знаят как изглежда... Дали някоя от съфорумките не му се "точи" наистина?!

# 12
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Той си е пускал снимки тук? Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 425
Радвай се че "мръсните" чатове не са с мъже. Wink

# 14
Неее, в неговия си любим форум...

Общи условия

Активация на акаунт