Отговори
  • Мнения: 756
честно да ви кажа ,от време на време изпадам в състояние да мисля  newsm78какво ще му е бъдещето и се чудя как ли ще реагирам ако моето момченце е гей -баща му каза , че зя него това не е проблем стига той да е щастлив , аз също подкрепям неговото мнение ,но донякъде .Признавам си егоистка съм и искам да имам внуци Embarassed-въпреки всичко мисля , поне засега , да толерирам изцяло избора му -всъщност бисексуалните ми познати са много готини хора ,с които дори ми е по -забавно....та ако имате желание да споделите вашите мнения

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Честно, когато децата ми бяха на три месеца, хич не ми хрумваха такива мисли. Не, че сега ми хрумват.

# 2
  • Мнения: 22 343
Изобщо не съм се замисляла за това. )))
Дете ми е, в крайна сметка тя сама ще си направи избор за сексуалната ориентация. )

# 3
  • Мнения: 225
Чесно казано ми е хрумвало и знам,че ще трябва да го подкрепя...Но знам и че ще ми доста гадно Sad
Надявам се никога да не разбера как ще реагирам Mr. Green

# 4
  • София
  • Мнения: 39 715
Най-вероятно ще го приема, трудно... но пък сама може да определи каква ще бъде за в бъдеще. Това важи за всичко, не само за сексуалната ориентация.

# 5
  • Мнения: 8 999
Темата ти е доста гнусничка. Сега си мислим: Да са живи, здрави и щастливи! Не знам как бих реагирала след 10-15 г., ако синът ми се окаже гей, а дъщеря ми - лесбийка. Знам само, че ще ми е много мъчно, защото такива хора много трудно си намират истински партньор /имам предвид любим човек, с когото да остареят заедно/, имам наблюдения върху мои гей-приятели. По-често са нещастни в любовта.

# 6
  • Мнения: 756
съгласна съм , че е доста гнусно и на мен ми гадно да си го мисля , обаче ако ти се наложи да се срещнем с такъв проблем -на мен ще ми бъде доста тъжно , въпреки че ще трябва да приемасексуалната му ориентация

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681

    LaughingОле, какви мисли те мъчат Wink


 Не бих се отказала от детето си в такъв случай.Всеки има право да е такъв какъвто иска, или каквото му идва отвътре.И да се скарам с него, да крещя, да викам, не бих го променила.По-добре да проява разбиране и да си запазя отношението с детето.

 Дано не се случва да ми съобщава такива неща де Simple Smile

# 8
  • Мнения: 174
Не знам как ще реагирам,  newsm78 сега си мисля,, че  ще я подкрепя, но недай Боже Praynig стане не съм сигурна как ще го приема, но със сигурност ще се примиря все някак Cry

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Темата е за ДИС  newsm78

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ако това се случи се надявам да го прима ....

# 11
  • Мнения: 24 467
Е, ами как да реагирам, няма аз да се женя за него, я! Ако науча, че е станал йога или будистки свещеник как ще реагирам по друг начин, освен да го приема?

# 12
  • Мнения: 676
Чак пък да е гнусна темата?! newsm78
Това е нещо, което неизбежно присъства в нашия живот. Ако още от сега го определим като гнусно, то какво би станало ако един ден наистина се сблъскаме с това лице в лице? Thinking

Аз съм за правото на всеки сам да прави своите житейски избори, пък какво мислят мами, татковци, баби, дядовци и пр. не е чак от такова значение. Вероятно не би ми било много приятно, но ще го приема - къде ще ходя.

По-често съм се замисляла за сестра ми, която точно навлиза в пубертета как бих реагирала на такава новина - еми жегва ме нещо в сърцето, но я обичам и искам само да е щастлива. Независимо по какъв начин.

# 13
  • Мнения: 636
Темата изобщо не е за тук Stop
Мисля, че ще си обичам детето, каквато и да е сексуалната му ориентация...това няма нищо общо с нашите отношения Peace

# 14
  • Bristol
  • Мнения: 9 355
Няма да ми е особенно приятно, но ще се опитам да свикна с мисълта  Rolling Eyes
Имам познат, на който щерката е лесбийка. Не скача от радост, но си я обича и държи на нея, както уважава и нейната партньорка  Crazy
А по повод гейовете, мъж ми беше слушал някакъв немски доктор, който твърдял, че поради високото ниво на женски хормони в кравето мляко, се бил увеличил броят на гейовете  Thinking Не знам дали е истина, но от тогава гледам да консумираме само екологично чисто мляко в къщи  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт