Въпрос отностно противозачатъчни

  • 827
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте !
Искам първо да ви пожелая честита и спорна Нова година . Много здраве , щастие и успехи .

Незнам , дали въпросът ми е за тук , но реших да питам вас , тъй като ако вие не знаете - едва ли друг ще знае Simple Smile .
Гинекологът на годеницата ми и е предписал Lindynette 20 . За съжаление е забравила да попита след колко време започват да действат .
А и на опаковката нямаше информация за това . Та , обръщам се към вас , ако някоя знае кога започват да дават сигурност .

# 1
  • Мнения: 59
Веднага. Започва да се пие през първия ден от цикъла и е добре де се пие всеки ден по едно и също време.

# 2
  • Мнения: 1 475
Аз също по лекарска препоръка започнах прием на Линдинет 20 за хормонално нарушение, чувствам се много добре от тях, с едно малко, а може би голямо изключение, не ми се спи изобщо, като сомнанбул съм- в смисъл от както започнах приема на първото хапче преди 14 дена и в 1, 2, 3ч. да легна през ноща сутрин ставам в 8 без проблем все едно съм спала 12 часа, а преди доста си поспивах! В смисъл не ми прече това, че съм недоспала, все едно имам много енергия- възможно ли е тези противозачатъчни така да влияят???

Здравейте !
Искам първо да ви пожелая честита и спорна Нова година . Много здраве , щастие и успехи .

Незнам , дали въпросът ми е за тук , но реших да питам вас , тъй като ако вие не знаете - едва ли друг ще знае Simple Smile .
Гинекологът на годеницата ми и е предписал Lindynette 20 . За съжаление е забравила да попита след колко време започват да действат .
А и на опаковката нямаше информация за това . Та , обръщам се към вас , ако някоя знае кога започват да дават сигурност .




а относно твоя въпрос първите 7 дена трябва да ползвате и допълнителни предпазни мерки, но се предполага, че тогава няма да имате полови контакти, защото приема на първото хапче започва от първия ден на цикъла Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт