НАН 2

  • 836
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
Здравейте пак Simple Smile
Вашите бебета харесвт ли НАН 2?
Ние до скоро бяхме на АР,но тъй като вече трудно се намира,пък и не връща,пък е и на 7 месеца след консултация,ми казаха че маже да приема НАН 2.
Хубаво ли е млекцето и лесно ли се намира на пазара?

Благодаря Heart Eyes

П.С. ...и добре ли акат бебетата от тях?

Последна редакция: пт, 04 яну 2008, 14:09 от mamma_mia

# 1
  • Мнения: 745
ами, не знам дали е хубаво.ние когато навършим 6 месеца ще минем на него.намира се навсякъде където продават ам.

# 2
  • Мнения: 1 155
Ние сме на НАН от както се родила бебка и много го харесва. Има го на всякъде и не се е запичала от него, но всяко детенце е различно.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 249
Симона не е имала проблем с преминаването от НАН 1 към 2 и си го пие с кеф. Намира се доста по-лесно, има го в Метро и в повечето аптеки, дори по-малките провинциални, когато сме ходили при свеки. Peace

# 4
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ние сме на НАН 1 и като наближи ще минем сигурно на НАН 2, не съм имала проблем с намирането му по магазини и аптеки, понася и добре Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 663
Ние сме на НАН от както се родила бебка и много го харесва. Има го на всякъде и не се е запичала от него, но всяко детенце е различно.
Peace

# 6
  • Мнения: 983
И аз не съм сменяла НАН, откакто се е родил. Понася му чудесно...май след годинката ще продължим с Джуниър  Blush

# 7
  • Мнения: 4 111
Доволна съм от НАН 2. Беше захранен при въвеждането му, не е имал проблем с акането. От НАН 1 имаше, обаче.

# 8
пие си го с удоволствие,не се е запичала,има го навсякъде newsm10

Общи условия

Активация на акаунт