Ужасни стрии по гърдите

  • 839
  • 6
  •   1
Отговори
Какъв крем да ползвам за да ги премахна или най малко да ги по залича.След бременността ми се появиха и сега се чудя как да се отърва от тях .

# 1
  • Мнения: 4 496
Аз съм доволна от Лиерак. Не можеш да ги премахнеш, но да ги позаличиш донякъде-да. Flutter

# 2
  • София
  • Мнения: 39 755
Аз ползвах крема на Vichy, и бях много доволна.

# 3
  • Мнения: 289
Има най-различни мазила, и цените им варират, но никое няма да ги премахне, може би с времето няма да се виждат толкова, но пък е хубаво да се мажат. Аз ползвах и продължавам все още да ползвам на Биодерм и на Палмерс, нямам стрии по гърдите, но то си е и до кожа.

# 4
  • Мнения: 1 322
Гърдите ми се нацепиха на втория ден от раждането. На четвъртия ден започнах де се мажа по 3 пъти на ден с Контратубекс. Упорито мазане около 6 месеца, а резутата - нямам стрии.

# 5
  • Мнения: 52
и моите гърди бяха със стрии след раждането ,вече 3ти месец и половина ,а ги мажа от 2 месеца със св мас и почти ги няма Simple Smile

# 6
  • Мнения: 202
пробвай серума за бюст на Мама Донна на Чико хидратира добре и за да предотврати отпускането и образуването на стрий по време на бременност или след това по време на кърмене струва около 20-21 лв.за 150мл

Общи условия

Активация на акаунт