Деликатен интимен проблем

  • 5 821
  • 43
  •   1
Отговори
Много време вече се колебая дали да пусна такава тема, но най-накрая се реших....
Имам следният проблем - не изпитвам никакво сексуално желание към съпруга си  Cry
Преди три години родих, като по време на бременността няках желание за секс, но се надявах, че след раждането нещата ще си тръгнат нормално. Раждането ми беше естествено, сравнително бързо се възстанових, но въпреки това нямах желание за никакви сексуални отношения, различни от целувки и прегръдки. Проблемът продължава и досега... От раждането сме правили секс най-много 7-8 пъти  Confused
Обичам съпръга си, той не ме насилва, но си мисля, че и неговото търпение има граници, още повече, че той има много голямо желание отношенията ни да си пак както преди.
Някой имал ли е такъв проблем? Как да се справя?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Обърни се към лекар, за да провериш дали нямаш някакъв хормонален проблем. Потърси съвет при сексолог.
Поне за това се сещам на първо време.

А преди забременяването как  беше положението?

# 2
  • Мнения: 45

Преди три години родих,
От раждането сме правили секс най-много 7-8 пъти  Confused
Обичам съпръга си, той не ме насилва, но си мисля, че и неговото търпение има граници,


Хм, първо мисля, че търпението на съпругът ти е безгранично, ако оставените неща са така, а нещо не си объркала. И още нещо си мисля, обича те  Heart Eyes и се съобразява с теб.  Simple Smile

А, това което описваш се случва, да. Имаш ли гинеколког? Коснултирай се с него, чисто физиологично дали няма нещо от раждането. Не е лошо да се посъветваш изобщо със специалист.

Изобщо ли нямаш желание или "не е същото", както преди?  newsm78 Как си обясняваш ти това? С преумора, или с внезапно нещо те отблъсква, или чувстваш по друг, за теб неприятен начин? Малко си написала  Hug, но важното е да знаеш, че всеки човек има сривове и много неща отминават, или се лекуват.    bouquet

# 3
  • Мнения: 2 131
Първо, според мен, трябва да си убедена, че проблемът не е в съпруга ти. Имам предвид по някаква причина той да те отблъсква, да не те привлича. А иначе, може би, повече романтика, нежност, спонтанност, евентуално усамотение и т.н. Не директно "вдигай краката" /извинявам се за грубия израз/, а закачки, ласки и т.н.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 762
Аз съм имала такъв проблем.  При мен беше друг случая, но определено на психологическа основа. Знам, че това си е проблем и трябва да потърсиш помощ. Не протакай във времето. Колкото и да те обича мъжът ти, все пак той има нужда от близост и секс. Има страхотни специалисти, ще помогнат и на теб. Пожелавам ти късмет и скоро да преодолееш проблема си  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 967
Обърни се към лекар, за да провериш дали нямаш някакъв хормонален проблем.

Ох, и ние имахме подобен проблем, но мисля че от главата идва всичко. Аз от умора в началото глава не можех да вдигна.  После го отавах на други фактори, но ако можеш сама да промениш нещо Simple Smile ще е добре.
Имам аз друг въпрос: през това време изпитвала ли си влечение към друг мъж?

# 6
  • София
  • Мнения: 38 209
Само към мъжа ти ли нямаш влечение или въобще към секса?

# 7
  • Мнения: 2 908
И аз имах до много скоро такъв проблем.Отмина и сега пак се чувствам добре.От умора,от скандали,от психически характер явно беше всичко.При теб може да е по-задълбочен психологичен характер или на хормонално ниво.

# 8
Благодаря Ви за бързите отговори!
Аз затова и се реших да споделя, защото искам с някой да поговоря за проблема, но не знам към кого да се обърна...
Няма да вмъквам цитати от всяко мнение, защото са много за щастие.
За съжаление не съм объркала бройката - не повече от 7-8 пъти са били истинските полови сношения за 3г., и понякога съм задоволявала неготите сексуални желания, без да искам и той да прави същото за мен.
Съпругът ми не ме отблъсква като човек, но просто не ме привлича сексуално вече. Преди бременността нещата си бяха супер, но сега...
След раждането отдавах нежеланието си за секс на умората, но вече съм наясно , че не това е проблемът. Това лято за първи път бяхме за две седмици сами без детето и пак нямаше промяна.
През този период не съм имала връзка или някакви сексуални отношения с друг мъж, дори нямам желание да маструбирам.
По едно време се бях навила да си запазя час при Мадлен Алгафари, защото само нея знам като име и ми харесва, но се оказа, че не ми е по финансовите възможности , а и часовете са запазени за месеци напред.
Моля Ви препоръчайте ми към кого да се обърна - към гинеколог ли само , или и към друг лекар, координати? Какви изследвания да направя?

# 9
  • Мнения: 13
Говорила ли си,с мъжа си за проблема? Той на какво мнение е?Мисля,че понякога вина имат и двете страни и по този начин се задълбочават нещата.

# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Уви, не мога да помогна с име, но искам да те поздравя за решението ти да се обърнеш към специалист. Щом ни заболи зъб, тичаме за помощ, а когато душата страда, се правим, че не забелязваме. Докато търсиш психолог с достъпни цени, те съветвам да си изследваш хормоните. Една от тези мънички джаджи - жлезите - да не работи както трябва, и всичко отива по дяволите. Успех!!! Hug

# 11
  • Мнения: 3 423
Едва ли си единствената фригидна жена
на този свят. Но пък може и с времето да
ти е омръзнал съпругът. Опитай с друг мъж,
ако и там нямаш сексуално влечение, значи
наистина ти трябва лекар. Дано поне мъжът
ти да се задоволява пълноценно, а да не кара
само на ръчен труд, защото това е доста тъжно.
Успех!

# 12
  • Мнения: 208
Мила потърси съвет от специалист.Съпруга ти е съкровище и моят също!

# 13
  • Мнения: 25 447
При подобри проблеми човек се обръща за помощ към сексолог, а не към Мадлен Алгафари, нищо, че тя е много известна и заета. (То, как няма да чакат хората с месеци, при положение, че тя не излиза от телевизионните студиа?  Mr. Green)
Ако наистина имаш такъв проблем, потърси истински специалист. Иначе Мадлен ще ти помогне също толкова, колкото и гореписалите дами, с тази разлика, че на нея ще платиш.  Peace

# 14
  • Мнения: 3 453
За начало посети ендокринолог.

Общи условия

Активация на акаунт