Лимфомиозот и Септилин

  • 10 731
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 104
Отскоро лекувам моите деца с хомеопатия. Интересува ме ползвал ли е някой Лимфомиозот - хомеопатът го изписа зарази третата сливица и Септилин  - то е сироп съдържащ някакви тибетски билки за укрепване на имунната система. Нямам много вяра на растителните продукти, информацията за тях е твърде ограничена да не кажа никаква. А в лимфомиозота ме притеснява съдържанието на алкохол. Моля ако някой има опит с тези лекарства, да сподели своите впечатления.

# 1
  • Мнения: 4 414
не искам да те притеснявам, но не си попаднала на хомеопат...поне не на класически.
Ломфомиозот е комбиниран препарат на Хийл  - букет от множество лекарства. аз не бих го давала. ефектът му е непредсказуем - от подобрение, през "не действа" до влошаване на нещата.
Септилин съм ползвала за себе си и за детето преди да се обърнем към хомеопатията. Доволна бях, но той не се комбинира с хомеопатия.
Препоръчвам ти да посетиш класически хомеопат, ако си избрала този начин на лечение за вас.
успех  bouquet

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Моето дете с лимфомиозот му прекратихме многобройните ангини и леко възпалена трета сливица. Пи го по схема обаче в комбинация с друг имуностимулант(Енгистол).

# 3
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
На моят син с Лимфомиозот и Септилин му се излекува един доста уголемен лимфен възел, както и увеличена трета сливица! Аз съм доволна от тези препарати!

# 4
  • Мнения: 104
Благодаря ви за мненията. Аз също ще пробвам с тези лекарства, въпреки, че са ни изписани в комбинация с хомеопатични.

Общи условия

Активация на акаунт