В КОЙ МАГАЗИН В БУРГАС ДА ОТИДА

  • 10 316
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 208
Здравейте мили майчета!
След около 2-3 седмици ще си родя моето момиченце живот и здраве LaughingВъпреки всички критики които понасям заради решението си аз искам да си накупя нещата за бебето преди да родя.Искам да си ги харесам аз не вярвам много на бабите и таткото  Laughing.Че искам да ви попитам в кой магазин в Бургас да отида да си накупя всичко необходимо за бебчо поне за в началото.Има много скъпи магазини но стоките им еднакви като тези в другите магазини.Не се пестя за бебето си но не мога да дам и страшно много пари.Искам да накупя по 4-5 чифта от всички видове дрехи-ританки,бодита и т.н....вие ги знаете,аксесоарите за бебето,козметиката му,кошара и всичко останало което ще ми трябва в началото.Предполагам,че всички сте си правили списъче с тези неща преди да родите .....ако може да ми кажете и колко парички доло горе ще ми трябват за това първо пазарене  Simple Smile Много ще съм ви благодарна ако ми дадете някаква яснота за тези неща ,че да знам къде да ходя и с колко парички в джобето  Simple Smile  bouquet

# 1
  • Мнения: 3 621
Аз си мисля че малко трудно ще се справиш ако искаш да си накупиш всичко само от един магазин.
Хубави бебешки магазини според мене са Делфина - зад операта и Синди и срещу Механотехникума и Бамболино в Зорница, обаче за дрешки специално детския Егоист е най-евтин
Късмет в покупките и леко раждане

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 06:54 от Nefertity

# 2
  • Мнения: 4 546
и аз си мисля, че ще ти е трудно да вземеш всичко от един магазин.  Rolling Eyes
в Егоиста дрешките наистина са най-евтини. в Полиема на Богориди и в Синди - срещу механото, са много скъпи според мен.

пазарувай на воля  Grinning

# 3
  • Мнения: 1 208
а къде се намира този магазин-детския Егоист

# 4
  • Мнения: 152
Детския Егоист се намира  в една пряка перпендикулярна на Булаир. Слизаш една спирка преди гарата и тръгваш в посока Богориди. Не може да ни видиш магазините на Егоист - те са няколко близо един до друг, един от тях е детския. Иначе за кошарка в Делфина май има достъпни, ние от там си взехме нашата и сме доволни. Леко раждане и здраво бебче!  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 208
а колко парички доло горе да си приготвя за да си посрещна първите разходи покрай бебчето - за дрехи,козметика,аксесоари и т.н.Нещо приблизително.

# 6
  • Мнения: 4 546
уф, много е относително. има и евтини и много скъпи неща. поне 150-200лв си приготви за дрехи по-обикновени, козметика на средна цена, някоя друга пелена... под аксесоари какво разбираш? на първо време ножичка за нокти и четка за коса май трябват само. даже съвсем в началото и те може да са излишни.


# 7
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Можеш да отидеш и в склада на "зодиак" намира се с/у Домко на трапезица,нещата са на Вис Виталитис и са сравнително на поносими цени и като качество са добри.Има всичко ,пелени,ританки,комплекти.Аз от там си купих комплект за изписване и други неща.
Други магазини мамите са ти казали. Peace

# 8
  • Мнения: 4 510
А магазинът, който се намира в една нова кооперация зад болницата - "Бамболино" ли се казваше? Там нещата са мааалко по-скъпи от Егоист (горе-долу едни и същи дрешки продават), козметиката също малко по-скъпо върви, но разликите не са големи и изборът е добър. Има бельо, дрешки, козметика, всичко необходимо за банята, както и много видове колички и кошарки. Памперси - най-добре от Метро, преди НГ имаха страхотна промоция на Хъгис, бройката излизаше по около 31 ст., почти постоянно има промоции на пелени. Аз пазарувам много често и от едно магазинче (така и не му знам името) в кооперацията на Сан Сити до Билла-Славейков. Памперсите там са евтини, имат много евтино бельо, бодита, пелени за повиване и т.н.
Леко раждане!

# 9
  • Мнения: 179
Сре6ту кафе Малибу има фирмен магазин на 4ерноморка за дре6ки,много е евтино и ка4ествено.Едно комплект4е ританки и блузка е 3-4 лв.,има бодита по 1,50-2лв. и много други хубави не6та на добра цена.

# 10
  • Мнения: 1 208
имам предвид - за дрехите то е ясно-бодита,ританки,чорапки,спално бельо,хавлийки за баня,одеалца,калъфки,1-2 горни костюмчета,връхна дреха за навън,,шишета,биберони,четка за шишетата,всички неща за къпане от коритото до гребенчето,клечки за уши,памперсите,помпичка за нослето,разни кремчета,пудрички,ножичка,мокри кърпи, и други такива дребни но важни неща  Grinning  Това имам предвид под дрехи и аксесоари.Направила съм един голяв списък  Laughing

# 11
  • На морето!
  • Мнения: 5 747
150-200лв
вси пак ако искаш разгледай он-лайн магазините и си направи сметката оттам -кое колко струва-по магазините в Бс цените не са по-различни от тези в интернет-магазините.
Аз също мисля,че Полием и Синди са скъпи,в Бамболино има почти всичко,без Мустела,Себа мед и др. мед. козметични продукти.Тях си купувам от аптека Кедър(на Водната палата) или на Ботева аптеката-тя май е най-евтината.Магазините Тема също са евтини и там продавачките са мн любезни и компетентни,за разлика от тези в Бамболино,които не правят разлика м-у боди и камизолка и тези на Синди,които са зверски нелюбезни #2gunfire
Леко раждане,дано съм била полезна  Hug

# 12
  • Мнения: 422
и до краснодар има един магазин , в страни в една ули4ка детски , ако застанеш с лице към европата магазина, се бада уличката в ляво трагваш нагоре и магазина се пада от лявата страна по едни стълбички се качваш ,  и на мен миу се поскатаха , има време има време, ама като казаха , че бебка  върви с две седмици напред ,,, аааа  то няма време Simple Smile и отидохме с двете баби  и накупихме  малко неща , но мисля че са достатъчни като я видим колко  ще се роди вече и тогава ще има да купуваме Simple Smile  и така    bouquet успех в пазаруването , много е готино чувството да пазаруваш малки сладки ,дрешки за бебешоци   Hug

# 13
  • Мнения: 422
кога ти е термина ? дидикар

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
нещата са на Вис Виталитис и са сравнително на поносими цени и като качество са добри.
и аз съм много доволна от продуктите им Peace

Общи условия

Активация на акаунт