ваничка за крака?

  • 23 544
  • 43
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 478
Момичета, искам да ви попитам дали някой знае къде се продават ванички за педикюр от тези с хирдомасажите newsm78 Пробвах в няколко магазина за техника, включително и Технополис, но нямаше Sad Дайте ми идея къде да проверя...много искам такава Praynig

# 1
# 2
  • Мнения: 3 312
тук в кауфланд ги има

# 3
  • Мнения: 1 313
В Техномаркет съм виждала. Моята е от Метро, беше евтина, но работи вече трета година. Недостатък и е, че е доста обемна. Ако сега трябваше да избера, бих взела някоя по-малка Simple Smile

# 4
  • Мнения: 494
Заслужава ли си цената такава ваничка?Мислех да подаря на майка ми, но цената ме спря. Не ми се даваха 100лв за пластмасово легенче, подгряващо вода, а и пък такъв уред(?) няма как да пробваш в магазина.

# 5
  • София
  • Мнения: 478
Благодаря ви за отговорите Grinning Ще проверя и в Кауфланд и в Техномаркет Hug Ще ми дадете и още малко насоки какво да гледам при купуването, освен големината както вече посъветва Арлина  Praynig

mia_ria, то не е само пластмасово легенче, ами и масажор Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 171
Има ги и в Денси, в този в Хит ги гледах. Бяха 3 модела, цените им бяха от 50 до 80 лв, ако си спомням добре. Само най-скъпата подгрява водата, другите 2 само масажират. Като най-скъпата беше и най-голяма съответно, но и с най-много варианти за масаж. Аз определено се спрях на нея и съм си я поръчала като следващ подарък от мъжа ми Blush

# 7
  • Мнения: 128
 В Метро ги има!

# 8
  • Мнения: 8 459
Аз пак ще кажа- чак толкова нужна не е .Моята стои като паметник.
Глезотийка си е , но май не се сещаме често за нея.

# 9
  • Мнения: 2 114
моята е от Технополис , не знам защо е нямало при теб. Попита ли?

# 10
  • София
  • Мнения: 478
моята е от Технополис , не знам защо е нямало при теб. Попита ли?

да, и ми казаха, че никога не са имали ShockedИмали само масажори...Попитах в този Технополис в Люлин Thinking

Астарта, какво е това Денси Embarassed Често ходя в Хит (Люлин), но не съм забелязала такова Embarassed Да не е едно малко за техника Embarassed

# 11
  • Мнения: 2 171
Ами в Хит в Младост не е никак малък магазин за техника. Може в Люлинския Хит да е малък, не знам. Има голям Денси център в Студентски град.
Всъщност ето къде има магазини на Денси:
http://www.densi.bg/index.php?menu=4

Аз пак ще кажа- чак толкова нужна не е .Моята стои като паметник.
Глезотийка си е , но май не се сещаме често за нея.

И аз така мисля, но ми се струва, че в горещините ако започнат да ми се подуват краката от бременността, ще бъде голямо облекчение. Затова и съм решила да си купя Laughing

# 12
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Голяма глезотия,заслужава си. Simple Smile

# 13
Здравейте, аз бих искала да Ви попитам как се ползва, защото вчера получих такъв подарък, но без упътване и не ми много ясно как се ползва....Благодаря предварително!
P.S.Тази "ваничка е закупена от "ТСМ". Wink    Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 043
и аз съм на мнение че си заслужава  Peace

Общи условия

Активация на акаунт