Хемороиди при бебе?

  • 7 060
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 140
Отварям нова тема, тъй като се опитах да намеря нещо по въпроса тук, но не успях. Затова искам да попитам дали някой се е сблъсквал с нещо от този род. Днес се загледах в дупето на бебенце и забелязах по-тъмно петънце. При по-близък поглед и леко разтегляне на кожата в областта на ануса, забелязах малка, синя на цвят издатина, прили4аща на разширена вени4ка. Някой знае ли какво е най-добре да се направи. Аз, разбира се, в понеделник ще се 4уя с педиатърката, но бих била благодарна за някой и друг съвет, тъй като е петък ве4ер и ми се иска през weekend-а да посъбера малко инфо по въпроса.

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 12:45 от da_ra

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 199
Здравей, моето момченце е на 4г 10м и има такова тъмно синьо топче на дупето, но му излиза само когато ака. Водих го на хирург, прегледа е много неприятен и не ти го препоръчвам за бебо предложиха ни операция, нямало друг начин, но засега отлагам, защото  търся в Пловдив с лазертерапия та да го боли по-малко милия, много неприятно незнам защо им се случват такива неща на толкова малки деца Sad ако ти предложат нещо по-алтернативно във вашия случай, моля те пиши та да знаем и ние Peace

# 2
  • Мнения: 1 008
много боли, моят  син страда много, целият трепери като ака, избягва да го прави и плаче, и ние сме с такъв проблем и не знам какво да правя  Tired

# 3
  • Мнения: 5
и моят син има същото топче на дупето което излиза само когато ака ,но след това видях кръв в изпражненията и отидохме в пирогов където му направиха много неприятно изследване -ректоскопия прави се с пълна упоика и се оглежда дебелото черво за налепи.Оказа се че има само хемороид,но ни посъветваха да не правиме нищо докато не порасне

# 4
  • Мнения: 335
И аз имах хемороиди когато бях бременна и си купих един крем,който е на билкова основа.Не се продава така,а го правят в аптеките,до колкото знам съдържа и спирт..Много е ефикасен и като се намежеш чувстваш само лека студенина и нищо друго,но от две-три намазвания изчезнаха.Само не знам дали е подходящ за деца  Rolling Eyes

Успех   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт