Кой е по-по-най

  • 10 424
  • 150
  •   1
Отговори
Какво ви е мнението за "Кой е по-по-най"?Дъщеря ми се е запалила да ходи при бате Енчо и не знам дали си заслужава да я водя. Thinking

# 1
  • Мнения: 2 161
Като никога съм без мнение.

# 2
  • Мнения: 5 103
Не бих завела детето си.
Тоя е пълен кретен.

# 3
  • Мнения: 7 110
Не е добро.
Пък и ако не я изберат да участва, какви ли сърцераздирателни теми ще бъдат пускани после ....  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 589
Гледах го преди три-четири години и в началото ми беше много забавно. После като че ли бате Енчо загуби ентусиазъм, поумори се ...

# 5
  • София
  • Мнения: 2 271
Мисля, че като ТВ предаване е в своя залез.
Иначе, като детско шоу... не знам - не съм ходила, да видя каква е атмосферата. Сигурно децата се радват, но май е по-важно за родителите  Thinking

# 6
Абе и аз така си мислех ама реших все пак да питам.Вече окончателно реших да не я водя.И мен ме дразни понякога.

# 7
  • Мнения: 750
Не я води! Stop
Казвам ти го от опит! Peace

# 8
Тая работа с избор на място ми се виждаше малко нагласена. А и какво ще я правя ако писне че не са я избрали?На две и половина ходи и обяснявай че не може всички да изберат.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Не бих завела децата си там за нищо не света. За щастие, те и не напират, дори изобщо.  Grinning

# 10
Моята батко и я нави.

# 11
  • Мнения: 227
Тоз ми ти бате Енчо Crazyпродължава да ме учудва с въпросите зададени към 2-3 годишни деца.Не става за тази работа...Някой няма ли да му го каже. Tired

# 12
  • Мнения: X
Преди известно време имаше тема от една възмутева майка, която завела детето си и естествено не го избрали за участие.Та, тя казваше, че децата се избират с връзки и тези на известни личности са с предимство или нещо такова.Не ми се рови за темата сега, щото не помня в кой от форумите беше.
В началото ме кефеше предаването, но скоро не съм го гледала.Най-вероятно, обаче,  е в залеза си.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Тоз ми ти бате Енчо Crazyпродължава да ме учудва с въпросите зададени към 2-3 годишни деца.Не става за тази работа...Някой няма ли да му го каже. Tired
Какво да му каже? Смешно става когато на мъничетата им се зададат сложни въпроси и кой разбрал кой не отговаря. Целенасочено е!
Аз пък харесвам предаването. Забавно е, децата имат някаква изява, има и подаръци. Вярно е, че само по TV- то го гледам, но искрено им се радвам. А и като гледам ефира май не изобилства от детски предавания, мда.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 4 221

Какво да му каже? Смешно става когато на мъничетата им се зададат сложни въпроси и кой разбрал кой не отговаря. Целенасочено е!


Смешно ли ти е?
Дали би ти било толкова смешно ако на твоето дете започне да задава въпроси от личен характер? Колко пари изкарва тати, а защо се карат мама и тати, кой на кого вдига скандали, а защо мама командори тати?
Чудя се как ли се чувстват тези дечица? А още повече се чудя на акъла на родителите им, които ги  подлагат на това, а себе си правят за смях пред цяла България и то съвсем доброволно.

Общи условия

Активация на акаунт