петна от пъпки?

  • 265 097
  • 734
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
много рядко ми излизат на мен червени пъпки, но вече седмица имам 4 една до друга червени които набиват на очи,и те не са точно пъпки а вече са само петънца,досега съм нямала такива неща,моля кажете нещо ефикасно защото неискам да имам петна... Praynig

# 1
  • Mонтана
  • Мнения: 413
ima takiva temi i to mnogo,no mai nishto ne pomaga,prikrivai gi s neshto korektor naprimer,moje da si iz4eznat sami4ki.

# 2
  • София
  • Мнения: 202
Такива петна и белези се премахват много успешно с мая.Мая колкото орех с една супена лъжица прясно мляко се прави на кашичка и се маже лицето,след 20 минути се отмива с отвара от лайка и след това поне два часа да не се мие лицето с вода.Първия месец се прави по веднъж на седмица,за профилактика после един -два пъти в месеца.Още след първото мазане има ефект.

# 3
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Ужас!И аз ще опитам с тази мая,голям проблем с тези пъпки и петна,но по-често ходене на козметик има ефект.

# 4
  • София
  • Мнения: 202
Наистина рецептата е бабешка,но пък много ефикасна.Преди време получих страхотно израняване на лицето от стари документи,не можех да се пипна така ме боляха пъпките,ходих по козметици,мазах се с какво ли не...само това с маята ме спаси от две мазания и премахна и стари белези от пъпки.Пробвайте може само да ви помогне  Wink
Другото което сама си правя е един лосион който страхотно почиства лицето ето и рецептата :
1 шишенце камфоров спирт
1 шишенце кислородна вода
1 шишенце розова вода
всичко се смесва и става малко на кристали,но това да не Ви притеснява,вечер след почистване и измиване  лицето се обтрива и премахва мърсотия и пъпки много бързо. Препоръчва се много за кожа склонна към акне .

# 5
  • София
  • Мнения: 2 658
ако не са от пъпки, а са спукани капиляри, само с изгаряне се махат. Иначе  са ти казали доста рецепти.

# 6
# 7
  • Мнения: 2 721
И аз имам петна от пъпки по лицето,сигурна съм,че с някаква процедура при козметик неможе да не се махнат,все се заричамда отида.
Ще пробвам това с маята

# 8
  • Мнения: 1 035
Наистина рецептата е бабешка,но пък много ефикасна.Преди време получих страхотно израняване на лицето от стари документи,не можех да се пипна така ме боляха пъпките,ходих по козметици,мазах се с какво ли не...само това с маята ме спаси от две мазания и премахна и стари белези от пъпки.Пробвайте може само да ви помогне  Wink
Другото което сама си правя е един лосион който страхотно почиства лицето ето и рецептата :
1 шишенце камфоров спирт
1 шишенце кислородна вода
1 шишенце розова вода
всичко се смесва и става малко на кристали,но това да не Ви притеснява,вечер след почистване и измиване  лицето се обтрива и премахва мърсотия и пъпки много бързо. Препоръчва се много за кожа склонна към акне .

тази рецепта премахва ли акне или само е профилакти4но, за да не се появява?

# 9
  • София
  • Мнения: 202
Премахва акне,но трябва всяка вечер да се обтрива почистеното и измито лице,розовата вода може да се замени и с борова за акнето и периодично да се сменяват борова - розова . Това го знам от дерматолог и много мой познати са доволни от резултата  newsm10

# 10
  • Мнения: 245
аз също ще изпробвам рецептите . ще следя темата Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 156
аз също ще изпробвам рецептите . ще следя темата Simple Smile

# 12
  • Мнения: 65
Имам въпрос-каква мая?
И още един-смесват ли се розовата вода,кислородната вода и кислородната вода?

# 13
  • София
  • Мнения: 202
Маята - жива за хляб за предпочитане е ,но става и суха мая за хляб .
За лосиона всичко се смесва заедно и става леко на кристали от камфоровия спирт

# 14
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз имах такива петна по челото останали от пъпки. Направих няколко процедури при козметичката ми с колаген и всичките петна по лицето от пъпки изчезнаха, дори и едно петно което си имам още от дете от едно слънчево изгаряне.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт