Въпрос за Цитросепта

  • 1 532
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 019
понеже нашата доки незнае за Цитросепта и имам няколко питания за него-от каква възраст може да се дава и в каква доза,сироп ли е,колко струва,как точно действа,без рецепта купува ли се?синът ми седмица през седмица е болен от 2 месеца насам и вече се видях в чудо какво да давам,благодаря ви за отговорите  bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 263
Виж и в подфорума "Хомеопатия, билколечение, алтернативна медицина", информацията е още по конкретна!

# 3
  • Мнения: 2 005
За Цитросепта разбрах от една приятелка и веднага започнах да го давам на синът ми и съм много доволна  Hug Давам му го от края на октомври и до сега сме карали само няколко леки хреми , нищо сериозно , а преди пневмонии ли не бяха и АБ  през две седмици  ooooh! Направо се бяхме побъркали , чудех се какво да му давам вече , какво ли не  #Cussing out, понеже ходим и на ясла и от там си навличаме доста вируси , но се родих откакто му го давам  bowuuТова е екстракт от семената на грейпфурт, доста е горчиво и се разрежда непременно в сладко сокче  Naughty Лечебната доза е капка на кг  тегло , а профилактичната доза е на половина на теглото  newsm78 Отначало се започва с по две капки и постепенно за около седмица се увеличават , докато достигнеш точната дозировка  Thinking Моят син е 12кг , направих консулт с Д-р Христов, който е хомеопат и се занимава с билколечение и именно и с Цитросепта и той ми даде съвет да давам един месец -лечебната доза на синът ми , след което да минем на профилактичната , т. е. давах му два пъти по 6 капки в продължение на месец, след което намалихме на два пъти по 3 капки и съм страшно доволна  Hug Ако искаш за повече инфо влез в сайта на Цитросепт , там най - добре ще ти стане ясно всичко  Rolling Eyes Желая никога повече да не се разболявате и успех  bouquet

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Давам цитросепт втора година.  Преди това бяхме все болни... един да кихне и мойта се разболяваше ама сериозно.  Мойта докторка ме посъветв да започнем да го пием. Много горчи, давам го в прясно изцеден сок или в компот. Доволна съм. Не мога да кажа, че не боледува. Разболява се дете е, но всичко е накрак и бързо отминава.  Миналата година грип не е пипнала била си е на градина. Детето като гледеам е почтио на 2 годинки. Може да му даваш стига да го пие.

# 5
  • Мнения: 2 019
благодаря ви за информацията,мисля да го пробвам,че през седмица има температури,кашлица,вече се видях в чудо,не е спирал да боледува цяла зима и сме на път към седми аб за трети месец

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Хайде дано ви помогне и на вас.!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 610
И аз го почнах на големия и определено има ефект,но на бебо още не смея newsm78 Някой знае ли от каква възраст може да се започне?

Общи условия

Активация на акаунт