Има ли абонати на CabelTel и доволни ли сте от обслужването?

  • 4 801
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 455
Заинтригувана съм от пакета на фирмата,предлагащ кабелна ТВ,Интернет 2Mbps и телефон/с включени 150мин градски разговори към БТК/ на цената 39.90.Към пакета има и подарък телефон.
Няма инсталационна такса,а договорът е за 1 година.
Ако някой използва вече услугите на фирмата и най-вече промоционалния пакет,моля да сподели мнение  Hug
Благодаря Ви!

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
с удоволствие вече не сме абонати на Кейбъл Тел.
Всъщност, май до тях не стигнахме... само до Евротур Сат.
После, при преименуването се направиха на ухапани и ни казаха, че не сме си били платили 2м. И понеже с мъжО сме разпилено откъм пазене на балежки, ни прецакаха. Сигурно има още доста като нас. Измамници от най-долна класа  #2gunfire
Дано има работещи там, които да прочетат написаното.

# 2
  • София
  • Мнения: 586
с удоволствие вече не сме абонати на Кейбъл Тел.

 Peace и ние така
През юли си изключих кабелната "по надлежния ред" - подадох молба, платих си задълженията до момента и т.н. - до ноември периодично ми звъняха да питат защо от август не съм си плащала сметките  Crossing Arms

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 16:13 от bubchen

# 3
  • Мнения: 455
с удоволствие вече не сме абонати на Кейбъл Тел.
Peace и ние така
Бихте ли споделили,каква беше причината да се откажете от кабелната?Надявам се да се включи и някой,който е ползвал  интернет услугите им и дали е бил удовлетворен от качеството на връзката и обслужването.

# 4
# 5
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 830
ДА, абонати сме и НЕ, не сме доволни! ползваме само услугата кабелна телевизия. образ отврат, на снежинки, кошмар! от 2 месеца вече не си плащаме таксата и чакаме послушно да ни отрежат кабела, с което ще ни оттърват от ежедневните ни мъки!

# 6
  • Мнения: 4 435
Аз съм абонат на Кайбъл Тел,но само кабелната ни е такава,поради причината,че в градът ни няма друг кабелен оператор,а цифровите нещо не ни харесват.Значи не съм доволна,че каналите са малко,друго оплакване нямам.Картината ни е перфектна,но като гледам по другите градове по колко канала имат за нашата цена много се ядосвам.Но засега ще е така.

# 7
  • Мнения: 481
с удоволствие вече не сме абонати на Кейбъл Тел.
Всъщност, май до тях не стигнахме... само до Евротур Сат.
После, при преименуването се направиха на ухапани и ни казаха, че не сме си били платили 2м. И понеже с мъжО сме разпилено откъм пазене на балежки, ни прецакаха. Сигурно има още доста като нас. Измамници от най-долна класа  #2gunfire
Дано има работещи там, които да прочетат написаното.

Аз съм жена на работещ там, ще предам  Mr. Green
Но описаното е невъзможно да се случи, ако  в билинга един път си платил, няма как да те накара пак да платиш... а билинга е писал мажът ми  Mr. Green
Виж, касиерките, които са лицето на фирмата, пък и парите взимат не са фирмата.... и за тях не мога да кажа нищо!

А до колкото въпроса на авторката, извини ме, но няма да коментирам, не рекламирам фирмата, нито за добро, нито за лошо... просто лична позиция. Успех

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 19:47 от Щастливка

# 8
  • Мнения: 953
Абонат съм от 1 месец - 3 в 1 - Интернет, телефон и кабелна. 
Интернет е добре, но в интервала от 19:00-21:30 скоростта пада доста защото явно мрежата се претоварва. Чакам от 2 дена да дойдат техници да видят дали причината не е по трасето, били пренатоварени след  празниците и щели да ми се обадят...
Кабелната е с идеален образ, телефона също работи и винаги успявам да се свържа с администратора.
Интересно ми е кога ли ще дойдат техниците  newsm78.

# 9
  • Мнения: 1 181
абонати сме. Точно на този пакет - ТВ, нет и телефон. За кабелната нямам забележки (ама и не гледам кой знае колко, така че и да е имало нещо не съм разбрала), за нета също - само един път ми изчезна за около половин час. Обачееееее! Телефона е просто под всякаква критика. Постоянно се губи сигнала, не можеш да избираш или теб да те избират, качеството на разговора е все едно  от космоса се омаждам... А един път в продължение на половин месец нямахме телефон, понеже при тях излизало, че не сме си били платили сметката, а след това пък, че сме били подали молба за отказване от услугите им. След няколко грандиозни скандала да се координират с офиса си в София, най-накрая си оправиха бакиите. Но определено вече ме хващат бесовете с тях.

# 10
  • Мнения: 423
Аз ползвам пакета 2 в едно-кабелна и интернет и съм доволна. За справка- от личен опит знам , че интернет телефона не е от най-добрите решения засега.

# 11
  • софия
  • Мнения: 25 399
Аз ползвам пакета 2 в едно-кабелна и интернет и съм доволна. За справка- от личен опит знам , че интернет телефона не е от най-добрите решения засега.
И ние сме така. Оплаквания за сега нямам. Нета е добър и кабелната си е ОК. А Интернет телефон на този етап, в БГ не бих ползвала. Услугата не е достатъчно разработена и е обяснимо да не е  от най-добрите.

# 12
  • Мнения: 2 199
Родителите ми в Шумен ползват точно тази услуга 3 в 1. Всичко им е ок. Те нямат оплакване, брат ми тегли денонощно от тракерите. Верно, че около 18.00-20.00 нета се забавя драстично, но е търпим  Hug Сега скоростта на нета му е увеличена на 1024 така, че това е максималното добро което може да му се случи и то за град като Шумен   Wink С телефона имат безплатни минути към БТК, имат междуградски безплатни минути  Peace
Честно казано, сега като падна снега видяхме какво стана с интернета на БТК  Laughing , а кейбъл тел нямаха този проблем.
Успех   bouquet За цената която предлагат са си добри!
Това е моето мнение  Sunglasses

# 13
Заинтригувана съм от пакета на фирмата,предлагащ кабелна ТВ,Интернет 2Mbps и телефон/с включени 150мин градски разговори към БТК/ на цената 39.90.Към пакета има и подарък телефон.
Няма инсталационна такса,а договорът е за 1 година.
Ако някой използва вече услугите на фирмата и най-вече промоционалния пакет,моля да сподели мнение  Hug
Благодаря Ви!
Гола вода са!!!
Ама много  ГОЛА ВОДА!!!
Направи си услуга и не стъпвай в офисите им! #Cussing out

# 14
  • Мнения: 2 438
Ние сме абонати 3 в 1 от година. Доволни сме.

Общи условия

Активация на акаунт