Кой е най-интересния индийски филм,който сте гледали?

  • 304 107
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 258
Невинното дете,Любовна история,ЗлодеятМоля някой ако знае откъде да ги дръпна ще съм много благодарна.

# 46
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
намерих един индийски филм,ама не знам дали е този за който говориш Злодеят  Peace

# 47
  • Мнения: 3 042
Невинното дете,Любовна история,ЗлодеятМоля някой ако знае откъде да ги дръпна ще съм много благодарна.
За този филм "Любовна история " /1981/ ли става въпрос "Любовна история " /1981/ ?
Не го намирам  Sad, но да знам.

или  може би за този, него го намерих.

The_Real_Love , гледах "Umrao Jaan" и страшно много ми хареса.
Благодаря за препоръката!   bouquet

Последна редакция: нд, 24 фев 2008, 06:14 от Назира

# 48
  • Мнения: 258
 newsm51 newsm51точно  за първият от 1981г Ама как да си го дръпна от този линк?

# 49
  • Мнения: 3 042
newsm51 newsm51точно  за първият от 1981г Ама как да си го дръпна от този линк?

 
Не съм го дръпнала, защото не мога да го намеря някъде за сваляне. Просто попитах дали за този филм става дума, за да се знае какво точно се търси. Дано някой успее да го намери, за да може да го гледаме.

# 50
  • Мнения: 258
Днес гледах Веер Заара и се сетих за

http://vbox7.com/play:c57bd1cd

Поздравявам ви с тази песен.

# 51
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Днес гледах Веер Заара и се сетих за

http://vbox7.com/play:c57bd1cd

Поздравявам ви с тази песен.
Hug  bowuu   bouquet

# 52
  • Мнения: 822
От по-новите и сериозни филми, свързани с Индия:

Partition  2007
Филм за любовта между индиец и мюсюлманка.Действието се развива след II-та СВ.Трагичен край. Красиво направен филм. Канадски.
The Namesake  2006
Отново филм на Мира Наир за индийско семейство имигранти в NY.
Water   2005
Все още колониална Индия.Филм за една специфична прослойка на индийското общество - вдовиците, които според строгите религиозни закони са обречени на смърт или бедност.

# 53
  • Мнения: 59
Много моля, ако някой знае да ми каже откъде мога да си дръпна филма Маюри ! Praynig

# 54
  • Мнения: X
"Кама сутра" Blush
аа имаше един от детството ми "Невинното дете" Crazy

# 55
  • Мнения: 3 042
От по-новите и сериозни филми, свързани с Индия:
Partition  2007
Филм за любовта между индиец и мюсюлманка.Действието се развива след II-та СВ.Трагичен край. Красиво направен филм. Канадски.

За този има ли бг субтитри ? Не намирам. Sad

# 56
  • Мнения: 822
Назира,не зная за субтитри,но ако вече го има в Замундата, предполагам скоро и субтитри ще се появят...Филмът е хубав.За жалост канадските филми не са касови и не им се обръща голямо внимание...

# 57
  • Мнения: 3 042
Препоръчвам Kisna The Warrior Poet  и  Devdas. И двата са много хубави.

# 58
  • Мнения: 1 722
Не съм кой знае какъв голям любител на типичните индийски филми, но са ми направили впечатление и препоръчвам, филмите режисирани от Мира Наир:
Kama Sutra, Monsoon Wedding, The Namesake.

Umrao Jaan също е хубав.

Благодаря на Niara за Partition и Water, изтеглих ги и чакат да бъдат изгледани  Simple Smile

Гледа ли някой вече Jodhaa Akbar?

# 59
  • Варна
  • Мнения: 956
Moля ви, ако имате субтитри или знаете откъде да изтегля за "Невинното дете" ще съм МНОГО благодарна   bouquet

Имам филма, но без субтитри нищо не разбирам... Sad
В краен случай ще се радвам и на английски  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт