Имам въпрос за проблем при липса на овулация

  • 1 220
  • 8
  •   1
Отговори
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Момичета, моля помогнете ми с информация. Жената на моя братовчед има сериозен проблем - липса на овулация, а много искат да си имат бебе. Досега се е лекувала при различни лекари, но се оказа че не са специалисти в тази област, а само са й прибирали парите. Моля ви, насочете ни към кого да се обърне за помощ, защото вече са на ръба на отчаянието. Живеят в София. В момента тя ходи при д-р Славчев, но незнам дали той е компетентен. Трябва ми каквато и да е информация, която би могла да бъде от полза за тях. Има ли сред вас такива, които са били със същия проблем, как и при кого са го решили. Предварително ви благодаря за помощта.

Извинивяма се ако въпросът ми не е за тук, а за здравния - нека модераторите го преместят, ако решат. Реших тук да попитам, защото тук има повече хора, които са минали по този път.

# 1
  • Мнения: 1 284
Пусни търсачката.Там намерих много информация.

Последна редакция: сб, 05 яну 2008, 17:14 от elgedel

# 2
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Пробвах, но от доста време търсачката нещо не ми проработва, затова реших директно да питам. Сигурна съм, че някой вече е задавал такъв въпрос, но компа ми отказва да открие каквато и да е информация. Embarassed

# 3
  • Мнения: 871
Клиника по обща и онкологична гинекология.

# 4
  • Мнения: 763
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249061.0;all
Изчети внимателно тази тема, и виж дали няма да намериш отговор на въпроса  си. Аз съм със същият проблем - липса на овулация, и след многогодишно обикаляне по доктори, най-накрая открихме проблема - СПКЯ и инсулинова резистентност. Но ако знаех по-рано, че проблема ми е за ендокринолог, може би сега щях да пиша в друг форум  Sad Наистина прочети хубаво темата, която ти пуснах, и нека жената на твоя братовчед да започне стъпка по стъпка, това, което сме написали ние, момичетата, минали по този път  Peace Пожелавам  успех и дано скоро да откриете проблема   bouquet

# 5
  • Мнения: 3 453
Клиника по обща и онкологична гинекология.
newsm78 Защо пък точно клиника по онкологична гинекология?!

Трябва ви клиника по стерилитет
www.ivf.bg
Успех! Peace

# 6
  • Мнения: 1 335
Какво значи в случая "липса на овулация"? Как е установена? Има ли категорично поставена диагноза?  newsm78
Погледни тук:
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=bl … 167&Itemid=52

Дано жената на братовчед ти скоро намери своя лекар и се радва н така желаната рожба  Praynig
Желая успех!

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 260
Аз също нямах ОВУ, при мен причината беше аденом на хипофизата. Нека си пусне един пролактин.
Успех

# 8
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 905
Момичета, много ви благодаря. Hug Предадох й цялата информация, дано да помогне. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт