УДАРИ МЕ ТОК! А БЕБО???

  • 5 613
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
СНОЩИ, МИЕЙКИ ГОТВАРСКАТА ПЕЧКА, ДОКОСНАХ МЕТАЛНАТА И РЕШЕТКА, ДОКАТО ДРУГАТА МИ РЪКА ДЪРЖЕШЕ ГЪБАТА ПОД ТЕЧАЩАТА ВОДА НА ЧЕШМАТА.

РАЗТРЕСОХ СЕ ЦЯЛАТА ЗА СЕКУНДИ И СИ ИЗКАРАХ АКЪЛА, ПОНЕЖЕ СЪМ В 9 Г.С.

ДНЕС ТЕХНИКА КАЗА, ЧЕ НАПРЕЖЕНИЕТО БИЛО МНОГО ГОЛЯМО. НЯМАЛО НУЛА ЛИ...? НЕ РАЗБИРАМ, НО ПО ЦЯЛАТА ПЕЧКА ТЕЧЕШЕ ТОК.

ЕСТЕСТВЕНО В ПОНЕДЕЛНИК ЩЕ ХОДЯ НА ЕХОГРАФ ЗА ДА ВИДЯ КАК Е СЪРДЕЧНАТА ДЕЙНОСТ НА ПЛОДА, НО ДОТОГАВА ЩЕ СЕ ПОБЪРКАМ. НЯКОЙ АКО ЗНАЕ КАКВИ МОГАТ ДА СА ПОСЛЕДСТВИЯТА ЗА ПЛОДА, АКО Е ЖИВ - НЕКА ПИШЕ, ЧЕ И ЛИЧНИЯ ЛЕКАР НЕ ОТГОВАРЯ.

МЕРСИ!

# 1
  • Мнения: 4 053
и, защо ще чакаш понеделник,
иди веднага,
иначе нямам представа какво може да се случи,
но дано всичко да е наред    Hug

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Аз също бих отишла на секундата на лекар. Ако трябва ще си платя, но недей да чакаш.
Успех и да пишеш какво е станало. Стискам палци всичко с бебчо да е наред.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 Praynig Дано да не се е случило нищо лошо на бебо! Пиши какво са ти казали след прегледа! Hug

# 4
  • Мнения: 2 090
отивди на преглед,ако не може при наблюдаващия гинеколог ,отиди в болницата,която ти е най близо,и в която има АГ отделение,надявам се, че няма да те върнат!
Дано да е добре бебо!

# 5
  • Мнения: 65
ТОКУ ЩО СЕ СВЪРЗАХ С ДОКТОРА И КАЗА, ЧЕ НИЩО МИ НЯМА И КАТО ГО ПИТАХ КАКВО ДА ПРЕДПРИЕМА, КАКВО ЩЕ МЕ ПОСЪВЕТВА, ТОЙ ОТГОВОРИ, ЧЕ КУРБАН ТРЯБВАЛО ДА ДАВАМ. АЗ ВСЕ ПАК ЩЕ ОТИДА НА ЕХОГРАФ, НО СЕ УСПОКОИХ.
МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ ЗА ЗАГРИЖЕНОСТТА!

# 6
  • Мнения: 4 053
радвам се, че всичко е наред  Hug

# 7
  • Мнения: 1 685
разбира се дано всичко да е наред-но иди и на ехограф за да си по-спокойна,аз бих отишла Peace късмет и леко бременеене

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 HugМного се радвам, че всичко е наред с бебо! Леко бременеене!

# 9
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Браво! радвам се, че лекарят е казал, че нищо ти няма. Аз, обаче не бих отложила ехографа. Все пак едно е по телефона и по-принцип, друго е директния преглед.

# 10
  • Мнения: 706
Не се притеснявай,това е по-важно .С дъщеря ми ме удари ток ,направо ми залепнаха и двете ръце за една рогозка.Откъде се взе там ток и досега незнам,но стоях залепена около минута.После бебка не промърда почти цял ден.Изкарах си акъла,че бях и на село.Но всичко се оправи без последствия.Бебето е по-добре защитено отколкото си мислим.

# 11
  • Мнения: 2 755
Не съм сигурна, че по телефона който и да е доктор може да прецени, че на бебето му няма нищо. Аз на твое място не бих се бавила с прегледа, сигурно нямаше да мога да изчакам. Все пак с ток карат сърцето, като е спряло да тръгне... и от там ми идват страховете, да не задълбавам в теорията си. Успех

Общи условия

Активация на акаунт