предложете ми подходяща диета

  • 872
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
много теми има но незнам коя е подходяща за мен,защото все пак съм на 17.искам да отслабна за 1 месец поне 10-15 кг моля ви дайте подходяща диета.6 дни бях на майкъл търмънд диета отслабнах само 2 кг и тая риба не мога да я гледам вече а и през 2 часа не мога да ям.все пак ходя на даскало и нестава.ходя и на фитнес и не свалям и грам.пробвала съм какви ли не диети и незнам вече.помогнете ми моля ви

# 1
  • Мнения: 4 435
10-15 кг за месец? Shocked Т'ва е безумно.

# 2
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
10-15 кг за месец? Shocked Т'ва е безумно.
Абсолютно Peace Ориентирай се към диета, с чиято помощ ще сваляш бавно, но сигурно. Ако можеш да го комбинираш със спорт, още по-добре.
За мен най-лесна за изпълнение е точковата.

# 3
  • Мнения: 4 151
Защо не пробваш с лунната диета?15кг. за месец не ще  свалиш,но поне няма да трябва да спазваш определен режим всеки ден и да ядеш месо,което както виждам ти е омръзнало. Peace

# 4
  • Мнения: 16
ами точно незнам лунната диета какво точно ми е позволено да пия.кафе и сок мога ли да пия или само вода 3 дни

# 5
  • Мнения: 4 151
ами точно незнам лунната диета какво точно ми е позволено да пия.кафе и сок мога ли да пия или само вода 3 дни
Не,не е само вода.Може кафе,чай,сок. Peace Препоръчвам ти да започнеш с един ден. Peace Три са много,повярвай.

# 6
  • Мнения: 1 092
и моя съвет е за лунната диета newsm10

# 7
# 8
  • Мнения: 389
Недей така - 10-15 кг за 1 месец си е  просто безумно, още повече, че си и само на 17 г. Когато бях на твоите години си мислех, че съм дебела и исках да отслабна, но впоследствие напълнях и разбрах, какво е наистина да съм дебела!
Не гладувай драстично! Бавно и с постоянство ще постигнеш желаните резултати!

# 9
  • Мнения: 16
да но ми писна да съм дебела и другия месец ставам пълнолетна и искам да съм различна и най ве4е слаба и ще пробвам с лунната диета

# 10
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
да но ми писна да съм дебела и другия месец ставам пълнолетна и искам да съм различна и най ве4е слаба и ще пробвам с лунната диета
Според мен е важно на първо място да станеш "различна" вътрешно Wink, т.е. да пренастроиш психиката си на друг режим. Постигнеш ли го, няма да закъснеят и промените във външността. Успех и не позволявай на излишните килограми да помрачават страхотния празник, който ти предстои Peace

Общи условия

Активация на акаунт