За русите мацки във форума

  • 75 648
  • 536
  •   1
Отговори
Здравейте, малко инфо с каква боя сте постигали красив, рус цвят...Аз в момента се боядисвам с професионалната Лонда 12/1- цвета е невероятен-перленорус, но доста трудно я намирам напоследък, а и е доста силна. Какво ползвате Вие, за да боядисате косата си, но да не е жълтеникава Rolling Eyes...

# 1
  • Мнения: 7 723
Аз се боядисвам с 100%- вото ГАРНИЕ Flutter

....и да, пепелното се отмива и поизбива малко жълтичко  Wink

# 2
Кой номер от Гарние?   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 7 768
Така желания от мен рус цвят постигнах със смесване на две бои марка Selective.  Flutter

# 4
  • Мнения: 7 723
Кой номер от Гарние?   bouquet

Честно да ти кажа в момента блокирах.... Crazy
Най- най- светло русо, даже бяло- сиво....111 ли беше? newsm78 ooooh!

# 5
  • Мнения: 182
Така желания от мен рус цвят постигнах със смесване на две бои марка Selective.  Flutter
Почитателка съм на Селектив.Би ли ми казала,защо смесваш 2 бои,след като те имат в каталога си доста силно пепеляво ,бежево и златисто русо?

# 6
  • София
  • Мнения: 7 768
Така желания от мен рус цвят постигнах със смесване на две бои марка Selective.  Flutter
Почитателка съм на Селектив.Би ли ми казала,защо смесваш 2 бои,след като те имат в каталога си доста силно пепеляво ,бежево и златисто русо?

Ами не знам, фризъорката ми ги смесва, явно според нея няма точния цвят за мен.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Здравейте, малко инфо с каква боя сте постигали красив, рус цвят...Аз в момента се боядисвам с професионалната Лонда 12/1- цвета е невероятен-перленорус, но доста трудно я намирам напоследък, а и е доста силна. Какво ползвате Вие, за да боядисате косата си, но да не е жълтеникава Rolling Eyes...
  аз също се мажа с лонда 12/1 и наистина цвета е страхотен!Като си купувах боя преди 1 седмица продава4ката ми каза 4е щели да я скрият но само за месец...после пак я пускат и ще се намира без проблем

# 8
  • В.Търново
  • Мнения: 15
Аз се боядисвам с Лио Коул на Лореал професионалната номер 9.1
Но не е това което искам,иска ми се да е малко по-русо  Thinking

# 9
  • Мнения: 411
Това ми е идеално.Не е жълто,но  не е и сиво.Боята държи цвят без промяна около 3 седмици.

# 10
  • Мнения: 752
И аз не мога да си намеря русия цвят за мен. Все още косата ми сивее ужасно след последното ходене на фризьор преди два месеца. Направо незнам какво да правя. И аз искам цвят който не сивее, но и не жълтее.
Беа, тази боя намира ли се по магазините или е някаква професионална?

# 11
  • София
  • Мнения: 2 160
Ето го моят цвят




Правя се с 7.1 на Гарние . Ама нещо не ми харесва . Като се измие пепелявото отдолу  жълтее.
Някой може ли да каже нещо светло , пепеляво .... Thinking

# 12
  • Мнения: 4 435
Аз бях руса ето толкова  http://www.picvalley.net/v.php?p=u/296/73921_612.JPG
Ето и с дълга коса    http://www.picvalley.net/v.php?p=u/296/73922_638.JPG

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 7 768
Ето го и моя цвят.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт