имам проблем

  • 1 296
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
Форума тук е страхотен научила съм много неща от вас настоящи и бъдещи майки. БЛАГОДАРЯ ВИ!!!   wavey
Съжалявам че за първи път ще пиша в тази част на форума (здравословни проблеми) имам нужда да споделя, а не искам да тревожа близките си, защото в момента съм се шашнала за трима и какви ли не мисли ми минават през главата. С мъжа ми правим опит за бебче от половин година и от скоро взех да осещам парене и дискомфорт след като свърши, а за капак на всичко миналия месец на 3 пъти имах странно течение нещо като последен ден от цикъл, ходих на гинеколог и ми изписа Дуфастон пих го 10 дена и трябва да отида на преглед след 10ти. Мислих си че от хапчетата всичко ще е наред, но  цикъла ми беше колкото да зацапа бельото нещо като течението преди и притеснението ми се увеличи, страх ме е да не се окаже нещо много сериозно.  Cry  Ако някоя е имала такъв проблем да пише за успокоение докато отида на лекар, че не ми излиза от главата.
Бях побликувала темата на неподходящо място във форума, като се има впредвид че съм начинаещ.

# 1
  • Мнения: 421
Гинекологът ти не ти ли взе проба за микробиология? Това парене може да е от някаква инфекция. Поне при мен беше така. Докато пиех противозачатъчни много често получавах гъбични инфекции и се появяваше парене след полов акт.
Според мен не е лошо и хормонални изследвания да си направиш за това зацапване
 Hug

# 2
  • Мнения: 2 261
Я си пусни едни хормонални изследвания и ще говорм пак!Някой лекари продължават да назначават хормонална терапия без нужните изследвания и това ме влудява.
Успех .Дано всичко ти е наред и всичко да e  от сезона!

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 18:14 от valikir

# 3
  • някъде там......
  • Мнения: 477
Каза ли на лекаря си за паренето? Малко странно ми звучи наистина да не ти е пуснал нито МБ, нито хормони, пък направо да ти е изписал хормонален препарат. Не се притеснявай излишно - Вали и Яничка са ти го казали - поискай си тези изследвания. С хормоните шега не бива.

# 4
  • Мнения: 43
нямаше как да ми направи ислидвания заради кървенето Sad

# 5
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Голяма част от хормоналните изследвания се правят именно по време на цикъл между 3-5 ден.

# 6
  • Мнения: 844
абсолютно са прави момичетата - МБ , хормони и чак тогава лечение!

# 7
  • Мнения: 1 062
Освен това Дуфастона не се изписва при каквото и да е течение, не е за това  Naughty
Аз лично не бих отишла пак при него. Микробиология, хормони , резултати и тогава да дава квото иска, ама поне да е адекватно.
Успех   bouquet

# 8
  • Мнения: 1 335
des111, мила, хормоналното изследване не се влияе от това имаш ли (кръво)течение или не. Взима се кръв от веничката.
Микробиологията е задължителна. Направи си такава.
Ма кака "обичам" лекари, дето маат рецепти и изписват хормони без изследване!:bad-words:
Това е най-малкото непрофесионално! Имай го предвид следващия път, когато посетиш въпросния гинеколог.
Успокой се  Hug Нещата ще се наредят ... с правилния подход разбира се
Каква е дъжината на цикъла? Как следиш овулацията?
Бих се замислила за сериозен разговор и смяна на лекаря

# 9
  • Мнения: 43
Всичко си беше наред с цикъла ми около 4-5 дни, а относно това дали си следя овулацията исках да се случи когато ни е писано, но ще почна да си правя тестове, защото почнах да губя търпение че не се получава знам какъв е лека само дано всичко е наред вяра и постоянство:pray:

# 10
  • Мнения: 43
И разбира се най-важното много много ЛЮБОВ  Heart Eyes.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 100
des111,НИКОГА не се съгласявай да пиеш каквито и да е хормони без нужните изследвания!
Това е опасно за теб!
От опит го знам,защото един лекар(Корновски в Майчин дом Варна),ми изписа Клостилбегит за 2 месеца,без никакви изследвания и при наличие на овулация.Обяснението беше-понеже на мъжа ми спермограмата не била много добре,да подсилел мен.
Изпих Клостилбегита,с ужасни странични ефекти,с болки по време на овулация.......Така и не забременях,само си докарах киста!
Така че-виждаш какво става!
Послушай arcana,замисли се за смяна на лекаря!
Успех,всичко ще се нареди Hug

# 12
  • Мнения: 43
Вече имам НОВИНА http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=255639.0 , знам ли може дуфастона да е повлиял не знам ?!? Сега се моля всичко да е наред. Момичета благодаря за съветите bouquet.

Общи условия

Активация на акаунт