Кънки на лед

  • 3 436
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 407
От къде мога си купя кънки за лед?По колко вървят.
Нямам търпение да посетя пързалката при езерото Ариана!

# 1
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Всички спортни магазини имат. Иначе втора употреба се предлагат около бившия стадион Юнак всеки уикенд - нещо като базар за аксесоари  за зимни спортове има. От там до Ариана е една крачка просто. Успех!

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 781
И аз искам да се науча. Но ще почакам докато във варна направят ледена пързалка. Кънки дават под наем, защо ти е да си купуваш?

Даже онзи ден сънувах, че карам кънки и за 15 мин. почти се научих да пазя равновесие и да карам.  Laughing

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
Не дават ли под наем на Арианата?

# 4
  • Мнения: 6 991
Имам спомен, че са много скъпи newsm78
Тези втора ръка може би не толкова.
http://www.kunki.org/page.php?46
А, гледам сега обяви за нови - към 160 лв. Значи не са чак толкова скъпи.

# 5
  • Мнения: 2 401
В петъчния стандарт имаше цяла страница по темата, с линкове на сайтове за поръчки, виж в нета. Там се споменават марки и цени от 60 до 600 лв.
А защо да си купуваш ли? Щото дори да не си гнуслив, такива рани могат да ти направят пластмасовите ботушки, дето ги дават под наем, че ще ти минат всички мераци за пързалки.

# 6
  • Мнения: 2 663
Не дават ли под наем на Арианата?
Дават, но са просто ужасни!Аз си имам, но мъжа ми, който адски се кефи на кънки на лед направо се изкривява с техните!
Иначе в повечето големи спортни магазини трябва да има!

# 7
  • Мнения: 2 407
Дават под наем ,но се чака много,затова предпочитам да си купя!

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 614
На всякоя ледена пързалка дават под наем .Казваш си номера на обувките и си караш с кеф .Не си струва да даваш пари за нешо което не можеш да ползваш постоянно щото то не е като ските а трябва да имаш подготвен терен.А в България знаете как е.
Във Пловдив са много хубави кънките.Или аз съм попадала на такива?

# 9
  • София
  • Мнения: 2 623
Снощи за първи път ходихме на Ариана.
Аз съм меко казано разочарована и мисля да
споделя пък всеки да си решава.
1. Мислех, че пързалка е цялото езеро - уви,
една маааалка част от него е такава и не мога
да разбера как я обявиха за най-голяма на Балканския
полуостров  Joy Представете си другите какви са тогава  newsm78
2. Кънките под наем са ужасни - аз съм карала с кожени, а там
дават някакви невероятни китайски, пластмасови кънки, които
на всичкото отгоре са скъсани и почупени.
Другото, което ме подразни при кънките беше, че се дават само
модел тип хокейни, а именно без зъбци. Ако си карал винаги с
кънки със зъбци е доста трудно с хокейни.
3. Леда е в безобразно състояние - караш и подскачаш  Shocked
4. Няма гардероб за обувките - оставят се отстрани или в краен случай
ако си подготвен си носиш раничка и си караш с нея. Аз лично не бих си
оставила маратонки за 200 лв ей така до пързалката  ooooh!
Ами мисля, че това, което написах е достатъчно - който не вярва да види !
Иначе входа е 3.00 / 4.00 лв, кънките под наем 3.00 лв

Подкрепям с 2 ръце закупуването на собствени кънки  Peace
Ако някъде видите такива за фигурно пързаляне - свирнете ми  Whistling

# 10
  • Мнения: 1 925
Кънки гледах в магазинчето на Славия - вървят от около 100 до към 200 лв. Определено съм се навила за догодина да си купя собствени, защото тези, които дават особено пък на Славия са под всякаква критика #2gunfire

# 11
  • Мнения: 33
От къде мога си купя кънки за лед?По колко вървят.
Нямам търпение да посетя пързалката при езерото Ариана!

Както е написала Stra4iatela, магазин за кънки е отворен от този сезон на пързалка "Славия". Виж тази тема http://forums.kunki.org/viewtopic.php?t=2276  Wink

Относно това защо ни е да си купим лични кънки, вместо да използваме тези, които се дават под наем.... Не мога да твърдя със сигурност 100% за причината, но миналата зима си докарах гъбички по ноктите на краката  Sick. Лечението ми струваше 600 лв с лекарство, което такова таковата на черния дроб. Ето причината да искам да си купя лични кънки.


Я сега си представете сега, че съм отвратителна кучка, която въпреки че знае за заболяването си, ходи на пързалката и всеки път, когато взима чифт кънки, посява инфекцията...... Блякс  Sick Sick

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 268
И аз искам да се науча. Но ще почакам докато във варна направят ледена пързалка. Кънки дават под наем, защо ти е да си купуваш?

Даже онзи ден сънувах, че карам кънки и за 15 мин. почти се научих да пазя равновесие и да карам.  Laughing
Кога ще я отворят, знаеш ли? За тази в "Младост" питам...
За 15 мин. съвсем реално можеш да се научиш да пазиш равновесие и да се придвижваш прилично. Peace Личен опит.

# 13
  • София
  • Мнения: 39 715
Кънки съм виждала на "Солунска", дясно, посока Славейков Витошка, не знам как се казва спортния магазин.

# 14
  • Мнения: 2 550
аз да ви се оплача, че веднъж съм карала с кожени кънки и бяха твърде меки кожите, та едвам пазех равновесие  Shocked всичките ли са такива?
пластмасовите ми се видяха рай, никакъв проблем с равновесие и т.н.
иначе за кънките под наем, мен много ме е гнус...слагах по три чифта чорапи и после ги изхвърлях Simple Smile))

Общи условия

Активация на акаунт