Добър Уролог Хирург

  • 17 954
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Здравейте,момичета,

Имаме сериозен проблем с баща ми.Откриха му диабет,вследствие него за кратко време ослепя с едното око,а с другото на 50%.Открихме очна клиника 'Св.Петка" във Варна и там след 2 операции на окото вижда по-добре.Сега обаче се появи сериозен проблем с простата.Откриха му доброкачествена хиперплазия на простата /увеличена с размери 59,6 на 64,3мм/ и се налага операция.Ние сме от Бургас,където е известно, че добри лекари и добра техника няма.
Моля Ви препоръчайте ми добър уролог хирург за операция.И ако някой знае дали е възможна в този случай безкръвна операция ще съм благодарна.
Благодаря Ви предварително!

# 1
vkas  уролог-хирург добър незнам да има в бургас  но за хирург препоръчвам д-р Мигаров но е детски хирург но това няма значение  оперира в часната клиника на д-р Маджуров  в зорница ако искаш ще ти дам телефонния му номер

# 2
  • Мнения: 233
Благодаря ти Таничка,но за съажаление няма добри хирурзи в бургас.На мен питането ми е за уролози хирурзи извън Бургас.Става дума за баща ми - той е на 62год.

# 3
# 4
  • Мнения: 646
Аз мога да ти препоръчам в София - проф. Петър Панчев - в Александровска болница.

# 5
  • Мнения: 233
Благодаря ти Радостинка..някакви координати можеш ли да ми дадеш на проф.Панчев?
Благодаря ти предварително!

# 6
горещо ти препоръчвам доц. Св. Николов от ВМА - София, тел 92 26 018 с предварително записване. водих моя баща там на преглед и съм супер доволна. моят баща е на 66 год. успех ти желая. забравих да кажа че д-ра има платени прегледи и също така и приема с направление от личниа лекари тогава таксата е 2,20лв

# 7
Препоръчвам ви д-р Хамис Албелтажи, хирург-уролог-андролог работи в бившата поликлиника на Транспортна болница Бургас с моб. тел. 0889 755 363

# 8
  • Мнения: 4 326
д-р давидов от "токуда" и д-р дойчев от пловдив

# 9
В София - д-р Цв. Генадиев, работи в Болница "Лозенец" /бившата Правителствена/.Един от най-добрите в ендоскопските операции /т. нар. "безкръвни/.

Общи условия

Активация на акаунт