изненада ли е?

  • 2 513
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 824
Момичета ,събирам идеи за изненада на мъжа ми.От няколко месеца,той е в Дубай,но след 4 седмици ще се завърне.Много обичам да му правя изненади,но този път не съм сигурна каква да е тя.Първото,което ми хрумна е да го посрещна с клип на групата(музикант е),т.е. от всички монитори на летището да върви тяхна песен.Имам и други идеи,но ...Първо чакам да (не)одобрите тази или да предложите вашите.Знам,че сте изключително изобретателни,помагайте! WinkАко ви се стори добра тази ,пък ще трябва да измислим начин за реализирането й.Някой,който да работи на летището??? newsm78

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 891
викни му Море от любов

# 2
  • Мнения: 824
Хич не ми се занимава с медии.Искам да си остане само там на летището и за нас. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 3 423
от всички монитори на летището да върви тяхна песен.
Колко ще струва на минута?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 268
от всички монитори на летището да върви тяхна песен.
Колко ще струва на минута?
Щом се прибира от Дубай нЕма да се озори с плащането! Mr. Green

# 5
  • Мнения: 824
Не мисля,че ще се плаща на минута.Нямам идея да рекламирам никой и нищо.Чакам да се включи  и някой служител на летището да ме светне.

# 6
  • Мнения: 2 131
Нямам идея с какво, но те поздравявам за хрумването да го изненадаш. Сигурно ще се почувства прекрасно, особено след като го е нямало дълго време.  Two Hearts

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
 newsm10 Страхотна идея. Ако успееш ще е много добра изненада наистина.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 079
Ако не успееш с клип или с нещо такова, от мониторите - опитай с рекламен плакат, написан с нещо лично.
Наскоро един момък направи предложение за брак на любимата си като й спретна страхотен плакат, с мили думи, опънат на транспарант пред входа на блока.
Беше много мило. Blush Обществото в блока още цъка с език. bowuu

# 9
  • Мнения: 824
Добивам повече кураж,като знам че вече някой одобрява идеята ми.Благодаря  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 161
Аз пък изобщо не я одобрявам идеята.Много е тъпо да правиш участници непознати хора в най-интимните моменти.Освен това едва ли ще ти разрешят да направиш това с клипа.И честно казано,тези сълзливи истории звучат и изглеждат добре само когато се правят от 17-18 -19 годишни.Като Кис дъ Рейн и нейният приятел.Много беше хубаво.

# 11
  • Мнения: 824
Аз пък изобщо не я одобрявам идеята.Много е тъпо да правиш участници непознати хора в най-интимните моменти.Освен това едва ли ще ти разрешят да направиш това с клипа.И честно казано,тези сълзливи истории звучат и изглеждат добре само когато се правят от 17-18 -19 годишни.Като Кис дъ Рейн и нейният приятел.Много беше хубаво.
Скъпа,ако си чела по-внимателно горе щеше да разбереш,че и аз не обичам да правя хората съучастници в "интимните ми моменти".Всъщност, не съм го казала в прав текст,за това не си разбрала.Ааааааа и нищо ,че съм на 30-много ми се правят шантави неща,мисля,че и за това непознати хора не ми дават повече от 24.И последно-не мисля,че някой на летището ще забележи,че има един мъж сред тях,който в момента пее от мониторите JoyЩе се радвам,ако като по-зряла жена дадеш някоя идея за изненада-може да използвам точно нея.

# 12
  • Мнения: 2 161
Като жена,която изпраща и посреща мъжа си често ще ти кажа,че твоето присъствие е достатъчно.Гола да се снимам и да извия от някой монитор ангелски трели,мъжът ми дори няма да забележи.Всеки път го виждам как приближава с поглед,който ме търси и нищо друго не го вълнува.А в първите минути на посрещането всичко е в една бяла мъгла и нищо не виждаш и не чуваш.Затова ти казвам,че според мен е тъпо,повърхностно и съвсем безсмислено.

# 13
Според мен му направи изненада но в къщи

# 14
  • Мнения: 824
Всъщност ,може би го има и този момент.Представяш ли си,аз да съм направила всичко,което писах по-горе,а той дори да не забележи?!Но все се надявам,че като има звук от мониторите,няма как да не чуе гласа си. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт