Честита новата 2008г. Д-р Слънчева!

  • 905
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
Имам три въпросчета - едното е свързано с биберона - дъщеря ми е на почти 1г.5м. Днес се опитах на обяд да я преспя без биберон - тя го ползва винаги когато заспива и след това ако е изпаднал от устата й се събужда и реве докато не й го дам.Така е и нощем. Кажете ми рано ли е на нейната възраст да я отучвам от биберона,защото днес успях, но беше голям плач и заспа на ръце?? И ако можете да дадете съвет.
втория ми въпрос е кога могат децата да започнат да пият чешмяна вода - тя сега е на изворна от девин?
третия въпрос е свързна с подправките в яденето - аз й приготвям храната в къщи от 1 месец - мога ли да включа подправките на маги и по-точно тези със зеленчуци и за пиле?Като разбира се отделно не слагам сол.
Благодаря Ви и успешна нова година!

# 1
  • Мнения: 5 760
Можете да махнете биберона, ще плаче но ще се примири. Можете да направите това, когато отидете някъде извън къши за няколко дни- ще кажете, че сте го забравили. Плача обаче е неизбежен, но ще е за 2-3 дни.
Можете да ползвате както чешмяна, така и минерална вода от всякакъв вид, но е добре на 1 м. да сменяте марката.
Не трябва да ползвате тези подправки, защото в тях има консерванти.

# 2
  • Мнения: 189
Много благодаря за отговора д-р Слънчева!
а  тези подправки кога мога да ги слагам в яденето - от коя възраст е препоръчително,защото в къщи много ги ползваме? както и готовите супи на маги Simple Smile

# 3
  • Мнения: 189
и още нещо - реших да започна да мия зъбките на дъщеря ми.На 1г.5м. е каква паста за зъби - марка ще препоръчате на нейната възраст?благодаря!

# 4
  • Мнения: 5 760
Постата трявбва задължително да е детска без значение марката. Те са пригодени за деца по вкус иса безвредни, защото се има предвид, че голяма част от децата ги гълтата.

Общи условия

Активация на акаунт