Моля за помощ!!!Не мога да излекувам тия гъби:(

  • 1 345
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 311
Дайте ми съвет, много ви моля, какво да правя с гъбички по ноктите на ръцете вече втора година. Когато ги забелязах, почнах да ги мажа с Батрафен и Ексодерил-не помогна. Реших да пия Орунгал и точно тогава забременях, после кърмене и така още година и повече. След това направих курс с Орунгал трипулсов, сигурна в ефекта и просто се изумих как гадните гъби не изчезнаха изобщо, а напротив- още един нокът цъфна!
Вече съм отчаяна, ужасно грозно изглеждат,а нямам как да скрия 3 пръста от ръката си!
Така че, мили мами, моля ви за информация от някой наистина преборил гъбите!
Предварително благодаря!

Последна редакция: пн, 07 яну 2008, 12:55 от Sheki

# 1
  • Мнения: 8 585
"Ламизил" е добър и сигурен избор.

# 2
  • Мнения: 25
пробвай да мажеш с йод всяка вечер ,поне 1 мес  Peace

# 3
  • Мнения: 1 809
При мен най -добре действа мазането с йод и Ламизил.

# 4
  • Мнения: 30
Мазането с йод - Да! Но при всички случаи е най-добре да идеш на лекар и то кадърен. При мен се оказа алергия към потта ми. Пих хапчета и се мазах - имаше ефект. Успех!!!

# 5
  • Мнения: 311
Ходила съм на лекар,там ми изписаха орунгала и другите мазила,за йод и аз знам,но се притеснявам заради сина ми,непрекъснато имам контакт с него,няма ли да има проблем?Може да е опасно,знам ли?Той не се ли чисти много трудно?

# 6
  • Мнения: 1 583
Само с  ламизил ефекта е временен.Но пробвай,както са те посъветвали да мажеш първо с йод и отгоре с крема.Ако се мажеш само вечер ,преди лягане мисля,че няма пречи и на детето.

# 7
  • Мнения: 485
Моя приятелка се справи с подобен проблем с потапяне на пръстите в собствена урина......доста гадничко звучи,но години наред пи лекарства и никакъв ефект,а така само за 2 месеца ноктите и станаха като нови.Правеше го по няколко пъти на ден и колокото повече седиш било по-добре,след това измива ръцете със сапун добре и слага върху ноктите Цитросепт.Това е ,ако решиш да приложиш тази нетрадиционна рецепта,почти не се съмнявам ,че ще имаш успех.Ако пък не желаеш,то съветвам те да отидеш в някоя лаборатория ,за да ти направят микробиологично изследване и да установят каква точно е гъбичката и към какво евентуално е чувсвителна.Успех!

Общи условия

Активация на акаунт