Абитуриентски Бал

  • 107 097
  • 322
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 354
Искам да ви върна назад през годините(някои повече,други по-малко)и да си спомните за вашия абитуриентски бал.
Къде беше?Какви бяха роклите ви?Очакванията ви?
И ако имахте възможност този ден да бъде повторен тази година какво бихте облякли,как бихте се гримирали?Как според вас би изглеждала една абитуриентка красива?
Рокля,грим,прическа,аксесоари?
Споделете вашите мисли.  bouquet

А ето и малко фото,за настроение:

# 1
  • Мнения: 38
Тази темичка ще ми е от полза защото тази година ще съм абитуриентка и ще събера идеи за моя бал Peace
Лорън поздравления   bouquet много хубава тема си измислила  Hug

# 2
# 3
  • Мнения: 4 435
Аз помня бала си само с хубаво.Беше просто невероятно.Имах два тоалета,които все още си харесвам.Единият беше в черно,другият в розово.Но не са били някакви рокли и т.н.,защото при нас това не е модерно.Но ако тази година имам бал,щях да съм с една рокля на Александра в която съм влюбена и съм писала в сто теми вече за нея.Алекс беше с нея ,когато беше в огледала.Роклята е сатенена в лилаво,жълто и други свежи цветове,дължината е асиметрична,отдолу беше с дънки тяснички,гърба на роклята е гол,абе страхотна беше.И доколкото разбрах е много евтина в магазина й.

# 4
  • Мнения: 1 666
Моят бал беше в далечната 95-та година... хич не съм за показване - в смисъл, че всичко е вече супер демоде, иначе аз си изглеждам добре  Whistling Wink

# 5
  • Мнения: 2 199
Тука сме ние
аз съм с червената рокля с рози на главата  Sunglasses

Излишно е да казвам, че спомените от бала са ми все и само хубави! Sad

# 6
  • Мнения: 3 830
Моят бал беше през 2002 година.
Имам страхотни спомени от събитието.
Бях с дантелена рокля в бежов цвят или някакъв подобен. Роклята беше доста изрязана (но не прекалено) и се налагаше да бъде вградена тел.

Нямам идея точно как бих искала да изглеждам, ако бъде повторен този ден. Имам разни снимки на интересни рокли, но не знам...

# 7
  • Варна
  • Мнения: 672
Моят беше през 1999 година. Роклята ми беше цвят турско синьо, дълга, с цепка леко отстрани  Crazy Такава бе модата  Flutter Бях с най-високите токчета от всички момичета в класа. И издържах до 10 ч. сутринта. Супер преживяване беше.
Но май спомените ми от абсолвентската са по-пресни  Mr. Green

# 8
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 778
На моята абитуриентска отидох с ЛАС-ка (тези старите зелени военни джипчета). И то без да го нагласям отидох последна пред ресторанта, та всички поледи бяха в мен. Разбира се на джипката имаше навързани надути презервативи Sunglasses. Тоалетът - в тъмно син цвят с лек сребрист брокат. Панталон с цепки до бедрото. Късо потниче с тънки презрамки. Върху него в тъмно синьо нещо подобно на асиметрична шифонена риза, с един ръкав, като краищата на ризата бяха леко накъдрени и накриво.....ако разбрахте нещо от описанието. Бях с високи обувки с метален ток, които събух още на втория час. Иначе нямам кой знае какви хубави спомени от абитуриенската, защото повечето от класа ми пожелаха да отидат в Труция на екскурзия и да се откажат от традиционната част с тоалетите, колата, ресторанта.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 815
Тука сме ние
аз съм с червената рокля с рози на главата  Sunglasses

Излишно е да казвам, че спомените от бала са ми все и само хубави! Sad
Айля, страхотно клипче. Поздравявам те!
 Моя бал беше преди четири години. Бях с дълга рокля - черно и бяло, както и с дълъг бял шал до земята. Хубаво беше, но ми се струва, че ако мога още един път да бъда абитуриентка, щях да променя нещо, за да бъде още по-хубаво и весело. Като че ли, онази вечер нещо не ни достигна.

# 10
# 11
  • Мнения: 957
На бала ми беше невероятно... и ако можех пак да съм в у4илище а не в гадния университет щеше да е прекрасно..... бала ми беше почти цял ден годината 2005.... роклята ми си я зех на майтап..но определено не исках рокля тип торта... и при4еска не исках... защотото главата ми беше нон стоп през прозореца.. определено ми беше удобно... но най-много от тоалета си харесвах обувките
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=138211&photo=3

# 12
  • Мнения: 576

От Виргиния Здравкова

# 13
  • Мнения: 893

Удобно ли еда питам за цената... Rolling Eyes

# 14
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Много готина темичка! Peace Моят бал беше през 2002г. Аз имах два тоалета- за първа и втора вечер,тъй като бяхме на Албена,това беше на мода. Но въпреки това си направихме и вечер в родния град ,за да може приятели и родителите да ни се порадват с тоалетите.
И така- първия ми тоалет беше гащеризон в цвят турско синьо с остро деколте и още две цепки до пъпа,а отзад гол гръб и вертикални ленти ,вързани на врата ,а в долната част на гърба имах няколко лилави рози,ръцете бяха с ръкавели.
Втория ми тоалет беше от две части тип бюстие с една презрамка с тюлени и аз не знам как да ги опиша....като фитили малко под бюста, и пола на една страна ,дълга до коляното и с продължение пак от тюлени фитили в черно. А самия тоалет беше черно и сребристо.Само прическата не беше кой знае какво,може би нея бих променила.
Иначе като емоции- пак бих ги изживяла,това са едни от малкото незабравими моменти

Общи условия

Активация на акаунт