за съня на бебето

  • 1 088
  • 19
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
питанката ми е следната Simple Smile
пречи ли бебето да спи на светната лампа, като наблюдавам беба не и дразни, но да не би да има някакви отражения върху зрението ?

# 1
  • Мнения: 9 973
много бебета спят на светло,не вярвам да пречи.
моето спи на тъмно,лампата на мен ми пречи,но ако видя зор мога и на светло да го оставям-АКО СЕ ПЛАШИ да речем или...........

# 2
  • Мнения: 745
ами мисля,че не пречи.ние първият месец спяхме на приглушена светлина за да мога да го наблюдавам.ама после започнах да загасям.спим на тъмно,ако има нещо винаги го чувам и ставам.моя позната с малкия спят на лампа.той е на 9 месеца вече.в момента като ти пиша моя спи  в хола и навсякъде свети.ама ще следя темата да не излезе нещо друго.

# 3
  • Мнения: 61
Не мисля, че пречи. Аз също оставям лампата светната, но я намалявам (ключът е с реостат).

# 4
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не мисля, че пречи. Ние спим на нощна лампа за момента.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 587
Не мисля, че пречи. Ние спяхме на светната в стаята лампа доскоро. Peace

# 6
  • София
  • Мнения: 928
И аз не смятам, че пречи на бебока - по скоро на мен ми беше дискомфортно Peace

# 7
  • Мнения: 1 674
ние спим на светната лампа намалена до минимум

# 8
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
то и ние спим на светната лампа през деня, а за нощем имам една съвсем приглушена в контакта, но преди време бях чела някъде не помня къде точно и какво пишеше, но беше нещо че бебетата спящи на лампа били късогледи, дали е вярно това се чудя ?!

# 9
  • Мнения: 174
ние също все още спим на светната лампа, но тя е съвсем слаба - червена. Не знам дали по принцип светлината пречи на маничетата и мен много ме интересува, защото малката много обича да гледа в лампите, та незнам дали се отразява на очетата, така че ще следя темата.

# 10
  • Мнения: 257
и двете ми деца спят на тъмно. Както ги научиш- така свикват.Не те съветвам да я учиш на светло- после голям зор ще я видиш да я отучиш. Пък и на 1 месец едва ли изпитва страх от тъмното.

# 11
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 983
Не пречи. Само да не се научи само на светнато да спи.

# 12
  • София
  • Мнения: 39 740
Не мисля, че пречи, но да не би после пък да иска само на лампа да спи. На Дияна не съм оставяла светнала лампа. До леглото й съм оставила TCM-ка лампа на батерии, но почти никога не прибягва до нея.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 161
Аз оставям лампата на терасата да свети. Така  не е светло в стаята, но ги виждам. От както са се родили една вечер я изгасих.За тях беше все едно , но аз като се надигна не им виждам физиономийките и напрягах поглед в тъмното. То не че има защо да ги гледам те си спът цяла нощ, ама така свикнах и ми беше терсене newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 1 541
ние спим на запалена свещичка - от тези в металните кутийки (естествено обезопасена )така и аз я наблюдавам нощем
  Peace
 Hug

Общи условия

Активация на акаунт