1 г. кърмене с bg-mamma

  • 463
  • 7
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 289
Ето че с голяма помощ от Ваша страна направихме 1 година и още се кърмим Вече предимно нощем Но откакто си стоим вкъщи по цял ден понякога - 1-2 пъти - от скоро, сам си иска - идва в мен и се навира. Но понякога това искане май е само за залъгалка newsm78. Той и нощем - първо като залъгалка и като тръгне кърмата си я изсуква. Май предимно вечер започва направо да суче.
Не че вече искам, но се замислям че не съм наясно с процеса на отбиването - как, кога. Мисля че трябва прадварително да знам поне как, а кога  - не мога да реша. Като си мисля - зимата да го предпазвам - за имунитет, през лятото казват - не е хубаво, после пак идва зима ... newsm78 

# 1
  • Мнения: 1 432
На пролет може да почвате ,разбира се ,ако имаш желание. При нас сатана с отделяне,като аз го преживях много по-тежко  Confused

Честит рожденник   bouquet

# 2
  • Мнения: 738
Честит рожден ден на малкото момче!

Да е живо и здраво и много послушно!!!Отбиването го почнете на пролет-така смятам аз, де!!!

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
[glow=pink,2,300]Честит Първи Рожден Ден на малкото /вече голямо/ ти момченце![/size][/glow]
Браво! Видя ли, че може  Grinning     bouquet
И ние сме на същото дередже...
Е, недей така де в България все пак сезоните са четири ... все още.... Най-доброто време за отбиване е пролетта /ако искаш/. От март до юни са цели три месеца. Всичко става постепенно, първо махаш едно кърмене /примерно обедното/, после още едно и т.н. докато останете поне месец само на едно кърмене, вечер или нощем. Накрая махаш и него. Уф, така го разказвам все едно е много лесно, ама и на мен ми предстои същото и направо незнам.

# 4
  • България
  • Мнения: 3 621
Браво, браво   bouquet  Знам какви усилия полагаше и ми даваше кураж
И ние ви гоним  Grinning
Благодарение на форума, на ината си и на голямото желание на малката да суче вече 7 месеца се кърмим и не мисля скоро да се отказваме  Peace 

# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Честито, честито! Simple Smile

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 289
Благодаря на всички!
И аз на теория знам че трябва постепенно ама как ще стане на практика, като и той взе да си иска през деня а през нощта ако не му дам през 2 часа ще има голям рев.
А сезоните 4 ама така се сливат в 2 Laughing

# 7
  • Мнения: 13 798
следя темата с интерес...
щом казвате че пролетта е най удачното време, ние ще отбием чак като станем на две години, сега е просто немислимо защото е като да "раздели" симаски близнаци " Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт