За извинителните бележки на първолаците......

  • 2 585
  • 6
  •   1
Отговори
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Задължително ли е да бъдат само медицински бележки, а когато отсъства по семейни причини.....тогава какво!?
Нашата госпожа, когато я попитах ми отговори, че бележката трябва да е медицинска, изисквали ги заради безплатните закуски. Споделете опит, защото си мисля, че нещо нашата учителка разтяга локуми.

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 23:28 от Mishel_

# 1
  • Мнения: 3 970
Пише се от родителя с молба да отсъства еди кога си по семейни причини Peace
Така беше преди ,сестра ми сега е в гимназия и скоро пак и писахме такава бележка.Но незнам за първолаците трябва да е същото Thinking

# 2
  • Мнения: 11 607
Дъщеря ми е във втори клас...налагаше се да отсъства един петък...и 1 телефонен разговор с госпожата и бе достатъчен.....За същия петък обаче на сина ми писах бележка - той е 5кл. Явно зависи от добрата воля на госпожата!

# 3
  • Мнения: 7 821
По принцип въпроса в отсъствията и тяхното извиняване е уреден в правилника на училището. Така че, поискай правилника на вашето училище и виж как стоят нещата.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
По семейни причини, всеки ученик има право на 3 неприсъствени дни за 1 уч. година.
Родителството пише и подписва бележката, а ученикът я дава на класния р-л.

# 5
  • Мнения: 8 999
Нашата госпожа изисква извинителна бележка следварително, но е добре да я предупредим устно по телефона. Имаше някакъв норматив за това колко отсъствия /извинени и неизвинени/ може да има един ученик, за да премине в по-горен клас.

# 6
  • Мнения: 2 425
Моя син е първокласник и като беше болен, госпожата им каза да носим извинителна бележка от лекар, защото идвала проверка... Май им изискват и заради детските надбавки newsm78. Но и при нас е задължително да се обадим по тел.

Общи условия

Активация на акаунт