Мами в Южна Корея или близо до нас -отзовете се

  • 2 803
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8
Здравейте!Честита Нова Година и предстоящите януарски празници!Първо да ви кажа, че съм новак и дано правя нещата по правилата.Ще съм кратка този път като за начало -живея от няколко месеца в Улсан,Южна Корея, и се опитвам да намеря и други българки тук,за да се запознаем,за да общуваме и да обсъждаме различни неща за живота в ЮК,да обменим опит,да открием нови приятели.Имам дъщеря,която тук преди два дни навърши една година и цялото ми време прекарвам с нея.Силно се надявам да се включите в темата и ви казвам мерси отсега,разбира се и на тези които са в България,но проявяват интерес или има какво да споделят. Hug Praynig

# 1
  • Мнения: 1 017


От мен "добре доШла" във форума  Hug
Мами от твоите географски Ширини не съм засичала тук, но току виж се появили  Grinning
Разкажи ни за живота си там  Heart Eyes Тук сме любознателни любопитки  Blush

  bouquet

# 2
  • Мнения: 569
Здравей  joujou и добре дошла във форума! За съжаление не се намирам в Южна Корея- в момента, но съм прекарала една интересна част от живота си там и по- точно 3 години. верно е че беше отдавна -преди почти 10 години , но спомените ми са като от вчера- все пак никой не иска да забрави най- хубавите си години- 20-те Wink
   Аз бях в Yongin  и  Seoul и работех в Увеселителен парк наречен EVERLAND -за който може би вече си чувала,заедно с още 70 българи!!! Ние бяхмв първата група българи и въобще Европейци , които работят там. Знам че след като ние си тръгнахме традицията с български музиканти , танцъори и т.н е продължила така че няма да се учудя ако все още има българи. Освен това знам че в Сеул има български пилоти със семействата си (работят към Корейските авеолиний)
  Можеш да ми пишеш на лични за всичко друго , което те интересува- знам че много неща са се променили , но неща като манталитета , храната , интересни места и т.н.- ще ми бъде приятно да споделя,а може и тук Laughing

# 3
  • Мнения: 1 363
Здравей и от мен!  bouquet
Разкажи ни нещо повече за нравите на хората от ЮК? Аз от време на време имам много бегъл допир с тях и са ми интересни. Изглеждат много позитивни, и съм чувала, че пият много Embarassed Laughing

# 4
  • Мнения: 7 605
Анехасейо  Grinning

И аz живях в Сеул, в Инсадонг, преди блиzо 5 години. И български пилоти от Аzиана съм среЩала  Laughing  и в Евърланд ходихме  Wink

Мира, мда, пият много, лоШото е 4е не си zнаят мярката и улиците ве4ерно време са винаги пълни с драйфаЩи пияни  Sick  Тяхната ракия е Соджу, никак не е лоШа  Blush

Гамбе  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт