Околоочен крем и контактни лещи

  • 756
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 107
Нещо не успях да открия това, което търсих в търсачката, затова Ви питам направо- какъв крем бихте ми препоръ4али за 30 год. за кожа с леко забележими бръчици, но да е съобазен с ежедневното носене на контактни лещи. Кремът, който ползвах досега ми се струва вече слаб, а и нали трябва да го сменям от време на време, че кожата привиква. Най-много ме притеснява това да не ми дразни очите.

# 1
  • Мнения: 10 686
Нося ежедневно лещи и не съм имала до сега проблеми с околоочните кремове. В момента ползвам
Sensibio на Bioderma  Hug

# 2
  • Мнения: 779
 да .. ще следя аз тая тема,пи6ете newsm78

# 3
  • Мнения: 148
Ползвам на Ла Рош околоочен крем АСTIVE C, на 32 съм, с лещи съм 5 дни от седмицата.
Не ми дразни на очите. Преди ползвах на Клиниънс, хубаво кремче, но като сложа лещите ми лютеше Whistling

# 4
  • Мнения: 36
Да се включа и аз -всичко споменато до тук (Bioderma  i La roche Possay) +кремчето на Aven -Ysteal .Той е по-силен ,съдържа ретинол ,затова го ползвах само веднъж на ден, ама ме спасяваше от пораженията ,които си нанасях с всекидневното махане и слагане на лещи ,а да не говорим за присвиването на очите ,което всеки късоглед прави.Сега съм много щастлива,че лазерната корекция е успешна и не нося вече лещи Peace

# 5
  • Мнения: 42
Аз ти препоръчвам Aven. Ако имаш възможност да си вземеш брошурка от някоя аптека да прочетеш мисля, че ще останеш очарована.

# 6
  • Мнения: 125
аз съм с лещи от много отдавна, и от 2г ползвам Retin-ox eyes на RoC. Той е срещу първите бръчки, с ретинол. Не ме дразни изобщо.В началото е задължително всички кремове да се слагат през ден,за да свикне кожата-все пак това е най-чувствителната зона на лицето.

# 7
  • Мнения: 1 288
myokine на vichy. не дразни въобще и бързо попива.

# 8
Пробвай този на Биром с макадамия е, натурален и е подходящ за хора с очила и лещи.

# 9
  • Мнения: 1 107
Пробвай този на Биром с макадамия е, натурален и е подходящ за хора с очила и лещи.
Как изглежда този крем-може ли снимка?

Общи условия

Активация на акаунт