Екстрасистоли?

  • 16 970
  • 11
  •   1
Отговори
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Здравейте. Получава ли някой екстрасистоли и как ги лекувате?

# 1
  • Мнения: 5 001
Демек ти "прескача" сърцето ли?Аз имам постоянно...На нервна почва са при мен.

# 2
  • Мнения: 822
И аз получавам понякога, когато съм подложена на стрес. Почивка и разтоварване трябват...

# 3
  • София
  • Мнения: 39 744
Имам от време на време, по време на бременността, с първата повече. Сега мисля да ходя в един мед. център и да си направя ЕКГ.

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Надкамерни екстрасистоли имам постоянно. Доказано е като ме изследваха с холтер. При мен са на нервна почва.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 783
Има екстрасистоли с различен произход. Лекуват се или не се лекуват в зависимост от ЕКГ- то.

# 6
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
При мен на ЕКГ не се виждат. Има дни имам има дни са повече. Определено и при мен са на нервна почва. Та за това питам тези , които имат как се справят с тях.

# 7
  • Мнения: 5 001
Пия по 1 чаша чай от лавандула вечер(когато ми прескача много),или чай дилянка(валериана),маточина....Ако съм на работа и ми прескача,изяждам 1 лъжица мед или 1 пакетче захар,за да се подсили сърцето.Спокойствието е много важен фактор,ама при мене радко се случва.Не пия лекарства....Билките(тези) ми действат добре,но и не прекалявам с тях...

# 8
  • Мнения: 27 524
Имала съм преди, скоро не. Получават се от нервно напрежение, стрес, прекалено много кафе, цигари и алкохол, в комбинация или единично. Помага валериан, мента, глог и валериан, валидол, успокоителни чайчета. В гръдния кош често има такива усещания, които обаче не са екстрасистоли и не са животозастрашаващи. Много млади хора страдат от това, някои дори получават по 200 за 24 часа  Crazy Стряскащи са, чак дъха ти секва, но не са опасни, не се притеснявай  Hug

# 9
  • Мнения: 146
Екстрасистолите могат да се лекуват с акупунктура, особено ако са сравнително чести, трябва и да се спазва нормален начин на живот. Бих казал, че само тези които понякога се появяват при бременност не изискват лечение.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 783
  Бих казал, че само тези които понякога се появяват при бременност не изискват лечение.
Бих казала, че това е погрешно изказване.

# 11
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Преди 2 години ходих на специален ехограф за това. Казаха ми, че сърцето ми е здравои сърцебиенето, оето имах тогава е на нервна почва. Сега вече нямам сърцебиене, но тези по-силни удари, които чувствам наистина ме стряскат. Много е неприятно. За последен път ходих даже миналата година повреме на бременността. Същата работа-нищо не откриват.Наистина мента, глог и валериан, също така и валидол ми помагат.

Общи условия

Активация на акаунт