Мога ли да заведа мъжа ми при моя гинеколог

  • 3 386
  • 10
  •   1
Отговори
  • Хасково
  • Мнения: 222
Бях на преглед при гинеколога ми и мъжа ми иска да го заведа и него при моя лекар.Въпроса ми е дали трябва точно при моя гинеколог да го заведа или си има друг лекар за мъжете. Много ви моля ако някой знае да ми отговори.Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 3 456
Мисля, че гинеколозите не преглеждат мъже.

# 2
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Ами ти не казваш какъв му е проблемът, но според мен трябва да го заведеш на уролог.

# 3
  • Мнения: 20
Поне кажи какъв е проблема инъче принципно уролозите се грижат за мъжките полови органи хехе

# 4
  • Хасково
  • Мнения: 222
Откриха ми кандида и ни дадоха хапчета и на двамата. И той сега иска да го заведа да го прегледа и него.

# 5
  • Мнения: 1 753
Мда, при кандида хапчетата се пият и от двамата. Той защо иска да ходи при гинеколога? Да се разправя с него или има проблем?  Laughing Защото ако има проблем ще трябва да посети уролог. Ако е за профилактика.... пак уролог  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 37
За мъжките проблеми - уролог или андролог Simple Smile

# 7
  • Хасково
  • Мнения: 222
Благодаря ви за отговорите.

# 8
  • Мнения: 42
savsem naskoro i moia priqtel proqvi jelanie da hodi pri moqta genikolojka na pregled ,zashtoto mi otkriha kondilomi koito sam hvanala ot nego.Lekarkata mi kaza che nqma nujda no ako nastoqva da go zaveda, no toi nqmashe nikakvi oplakvaniq podobni na moite i ne se naloji!!

# 9
  • Мнения: 1 335
Гинекологът може да е от полза дотолкова, доколкото да даде някой друг съвет, да обясни и пр.
За лечение и профилактика потърсете уролог.
При по-сериозни проблеми - андролог  Peace

# 10
  • Мнения: 3 453
Това, за което говориш предполагам, е микробиология.
За целта се взема секрет, това може да го свърши и твоя гинеколог. Попитай го все пак, дали може да пуснете микробиология на съпруга ти при него.

Общи условия

Активация на акаунт