Колко често ви слушат тоновете ?

  • 3 710
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Привет момичета!
Аз съм бременна в осмия месец и от началото му доктора ме вика всяка седмица да слуша тоновете.Това ми се струва малко прекалено...с първото ми дете само в деветия месец ме викаха всяка седмица.Моля кажете при вас как е?Според мен става въпрос за пари,защото всеки път ми взима по 12 лева за слушането на тоновете.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
В девети месец съм,с тази бременност в девети месец ме слушат през две седмици
С втората и първата в девети месец беше всяка седмица.Безплатно,само видеозона си плащам.

# 2
  • Мнения: 71
И аз съм в осмия месец. Слушат ми ги два пъти в месеца.

# 3
  • Мнения: 10 982
През цялата бременност всеки месец ме гледаха на видеозон, но тоновете ми слушаха само в деня преди секциото и непосредствено преди самата операция.

# 4
  • Мнения: 1 483
И не мен тоновете ми слушаха преди самото раждане,когато се кълчих от болки от контракциите. Crazy

# 5
  • Мнения: 2 587
На всяка консултация ми слушаха тоновете,два пъти в месеца,а през деветият-всяка седмица.Пари не са ми искали за това.

# 6
  • Мнения: 9
Явно аз съм единствената на която взимат пари за тонове!Честно казано мисля след като си взема болничния другия месец да спра да ходя при тоя доктор.Това е страхотен рекет!

# 7
  • Мнения: 4 451
Слушаха тоновете на бебето ми на всяка консултация - веднъж в месеца. А в 8-мия месец веднъж на всеки две седмици.

# 8
  • Мнения: 636
Слушаха тоновете на бебето ми на всяка консултация - веднъж в месеца. А в 8-мия месец веднъж на всеки две седмици.
И при мен така. Пари за това никога не са ми искали Naughty

# 9
  • София
  • Мнения: 1 833
От средата на 8-мия месец ми правеха запис на тоновете всяка седмица, последните 2 седмици преди термина по 2 пъти на седмица, а след термина -всеки ден. Но защо ти вземат пари? Къде ходиш за запис на тоновете. В Тина Киркова правят запис на тонове дори и да не раждаш там. Мисля, че беше в 106 кабинет.

# 10
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
Наистина си е рекет.Тоновете ми ги слушаха на всякя консултация без да са ми искали заплащане.И аз ходих на запис в Тина Киркова, но не съм раждала там, за пари никой не е и споменал.

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
В деветия месец всяка седмица, а малко преди да радя през ден.
В осмия месец нямам спомени (най-много да се е случило 1 път)

# 12
  • Мнения: 9 973
само веднъж Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 603
В 9 месец всяка седмица,  малко преди термина през 2-3 дни, както и по време на раждането. А пари не са ми искали.

# 14
  • Мнения: 4 111
Само в деветият месец - 2 или 3 пъти, без пари.

Общи условия

Активация на акаунт