izostavane na ploda s edna gs

  • 1 332
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Zdraveyte,mili may4eta!
Iskam da vi pitam slednoto:az sam v kraya na 34-ta gs.Dnes byah na konsultaciya i mi kazaha,4e plodat otgovarya na 33 gs.Doktorkata kaza ,4e tova e normalno,no az malko se pritesnih.Vie kak mislite ?Imam li povod za pritesnenie?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 585
Ехографите често дават отклонениот 1-2 г.с. И на мен в петия месец ми казаха, че бебто отговаряло на по-малко седмици, но всичко беше наред. Възможно е и по-късно да е направено. Simple Smile
Ако толкова се притесняваш, отиди да те види и друг лекар.
Успех! Hug

# 2
  • Мнения: 9
Няма от какво да се притесняваш,това е напълно нормално.Може да се притесняваш,ако е с 2,3 седмици и повече.Успех и леко раждане.

# 3
  • Мнения: 842
Според мен е нормално, някои вървят по-напред с една-све седмици, други - назад; ако си с по-дълъг цикъл, оплождането може да е станало по-късно от хипотетичната дата, с която работят лекарите при изчисляване на термина. Не им вярвай много-много на лекарите, мен непрекъснато ме плашеха с едър плод, който върви две седмици напред, в крайна сметка си се роди 3250гр един ден преди термина.

# 4
  • Мнения: 74
Спокойно! Всичко ще бъде наред! Не им се връзвай, дори и три седмици да им липсват! Знам от собствен опит!

# 5
  • Мнения: 25
Blagodarya  mnogo za hubavite mneniya i saveti.sega sam po-spokoyna.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 814
Не се притеснявай често се случва да казват, че плода не отговаря на г.с..
Всичко ще бъде на ред

# 7
  • Мнения: 1 197
ами сигурно по късно от предполаганото сте я заченали няма страшно и ние бяхме така и се роди с 1 седмица закъснение

# 8
  • Мнения: 1 062
Blagodarya  mnogo za hubavite mneniya i saveti.sega sam po-spokoyna.

Моля те, да пишеш на кирилица !  Peace

Не се тревожи излишно. На мен ми бяха казали, че бебчето ми изостава с доста(около месец). Поставяха и разни диагнози за които не ми се говори направо ooooh!. Бях в  средата на осмия месец.Обиколих около 6-7 "специалисти" и то от не малък град. Накрая заключиха че бебка е здрава но е много малка. Даваха я, че до навършен 9-ти месец ще е около 2.900кг. Тя се роди напълно здраво и развито 3.650 килограмово бебе. А уж беше много малка и изоставаше Grinning. Така, че останаха ми само невероятните притеснения и подпухналите от плач очи. Не се безпокой, а и отклонението, което ти дават е само седмица  Hug Леко раждане.  bouquet

# 9
  • Мнения: 4 546
нормално е, не се притеснявай  Simple Smile
колкото повече напредва бременността, толкова по-неточно става определянето на термина  Grinning

# 10
  • Мнения: 97
Хич да не им се връзваш,както са ти написали и по-горе,често не се изчислява точно.И за дъщеря ми ми казаха че изостава с 2 седмици,че била дребна,че незнам си какво,а се роди 3.720кг.Така че спокойно и не се притеснявай Hug

# 11
  • Мнения: 3 695
И при мен все казваха, че бебето отговаря на 1-2 седмици по-малко. Е, всичко си му е наред, вече е на 1 година! Успех и леко раждане!  Hug

# 12
  • Мнения: 166
Не се тревожи въобще. Ехографите често дават отклонение - особено накрая. Последния ми ехограф беше в деня преди да се роди бебка. Изоставаше с 2 седмици и по ехограф беше 2кг.600, а се роди 3 килца съвсем нормално бебенце.

# 13
  • Мнения: 168

И аз точно този въпрос задавах тук преди няколко месеца ..
И аз се бях шашнала, защото казаха, че изоставаме с 2-3 седмици и разбира се както ми написаха мамите тук всичко си беше наред с беба.

 Peace

# 14
  • Мнения: 6 461
Ехографите дават отклонения и може би това е причината.
Ако много те притеснява си направи нов преглед при друг лекар.

Общи условия

Активация на акаунт