Веднага ли изплака вашето бебче след секциото?

  • 5 654
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 325
Момичета явно ме тресе предродилна треска защото ще е след няколко дни и искам да попитам дали вашето слънчице изплака веднага?Четох , че при секцио някой бебенца първоначално имат проблем с дишането защото дробчетата им не са изцедени напълно както когато минават през родовите пътища.

# 1
  • Мнения: 5 790
Я не си мисли такива неща...
За протокола - веднага изплака, не е имало никакви проблеми.

# 2
  • Мнения: 2 309
Да, веднага. Успех и спокойно   bouquet

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
Ти всъщност няма да разбереш това, освен ако лекарите после не ти го кажат.
Не виждаш какво точно става заради преградата и ако има някакъв такъв проблем обикновено лекарите не се шашкат, а действат бързо и мълчаливо.
Но иначе мисля, че да - бебето ми изплака веднага, защото анастезиолога, който седеше до главата ми обяви точно с изплакването часа на раждането.
Не се притеснявай излишно, всичко ще е наред! Peace

# 4
  • Мнения: 668
олее не се притеснявай за такива неща точно сега мила.Вярно е,при мен беше такъв случая,но всичко е наред!Лекарите са прекрасни!!!Пожелавам ти леко раждане и не мисли за такива неща сега Simple Smile

# 5
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Ами в интерес на истината аз не я чух да проплаква...може да съм била превъзбудена  newsm78.
Или от приказките на докторите не съм доловила плача...спомням си единствено, че ми я показаха в момента в който я изкараха...беше още на пъпната връв и ми се пулеше  Shocked със сивите очички...кой знае как се е уплашило милото....най-забавното беше е имаше и аки на дупето....и докторите и аз доста се смяхме.

# 6
  • Мнения: 605
И двете изплакаха няколко секунди след изваждането им.

# 7
  • Мнения: 4 965
И двете изплакаха веднага.
Точно в момента, в който лекарката казваше: "Честито, имаш момиченце. Хайде, още едно момиченце!".
При това, моите се родиха в 35 г.с. Нямаха никакви проблеми с дишането. А и при секциото тези проблеми са далеч по-малък процент.

# 8
  • Мнения: 4 451
За голямата не мога да кажа, бях с пълна упойка. Но малката изплака веднага, за второто секцио избрах спинална.

# 9
  • Мнения: 864
Изплака веднага.

# 10
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
Да Peace

# 11
  • Мнения: 636
Да, веднага изплака и се изпиша върху доктора Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 718
Веднага след като го извадиха проплака. Успех!

# 13
  • Мнения: 865
Нормално е да има хиляди въпроси в главата ти преди големият ден.Но се настрой позитивно!
На въпросът ти -да веднага изплака,не е имала дихателни проблеми.Раждах със спинална упойка.

# 14
  • Мнения: 1 586
Веднага е изплакал,аз за съжаление не съм го чула но таткото беше отвън и помни този прекрасен миг и все ми го разказва!Леко раждане! Hug

Общи условия

Активация на акаунт