Крем против стрии

  • 2 602
  • 39
  •   1
Отговори
  • Мнения: 922
Да се похваля. Купих си кремче против стрии с двойно действие на Матерн. Към него има и две мостри едната за стягане на бюста другата е за уморени крака.
Не съм ползвала продукти с тази марка, но от аптеката много ми го препоръчаха. Някоя мама ползвала ли е тези продукти и доволни ли сте.

# 1
  • Мнения: 668
абе нищо не помага Simple Smile и аз като теб давах сумати и пари за мазила.Успех!!

# 2
  • Мнения: 71
Не съм го ползвала, но доколкото знам всичко си е въпрос на късмет (или по-скоро на ген) дали ще ти се появят стрии или не. При мен се появиха, въпреки че се мазах и продължавам да се мажа с крем против стрии. За щастие знам от други мами, че известно време след раждането се заличават. На това се надявам най-вече.

# 3
  • София
  • Мнения: 672
Аз използвах на Мустела и останах много доволна..Ако можеш да си позволиш на Лиерак са най-добри!

# 4
  • Мнения: 4 621
Ползвах Лиерак и Мама Дона на Чико. Доволна съм и от двете - нямам стрии от бременността Hug

# 5
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Аз също ползвам Мустела ,мого съм доволна за сега нямам никакви стрии а съм ка4ила 13 кг. и то предимно в корема и гърдите.

# 6
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Това не съм го чувала.
Нямам стрий или от крема или от друго Thinking

# 7
  • Мнения: 922
Дано и този Матерн да излезе сполучлив. Когато отидох в аптеката нямах идея какво да взема и се доверих на това което ми препоръчаха там. А и щом никои не го е ползвал остава само да чакам.  Wink

# 8
  • Мнения: 745
важното е да омазняваш постоянно !!!пък кремове съм използвала всякакви и български и чужди!то по едно време ми беше писнало това мазане,ама кво да се направи!!!но не съм сигурна дали кремовете ми помогнаха или просто кожата ми не е предразположена към стрии.за по сигурно се мажи!

# 9
  • Мнения: 476
абе нищо не помага Simple Smile и аз като теб давах сумати и пари за мазила.Успех!!
Аз качих 38кг. - кви кремчета, кви 5лв  Laughing

но е хубаво, че имаш ентусиазъм!  Hug

# 10
  • Мнения: 351
Аз ползвах български-Дева!И въпреки че съм предразположена към образуване на стрии,от бременността не получих нито една! Peace

# 11
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Трябваше да пуснеш тука търсачка преди това, щеше да се ориентираш и да събереш инфо (има мн такива теми)
Дано помогне Peace

# 12
  • Мнения: 1 080
добър избор си направила, ама май - мажеш, не мажеш - като си предразположен или ако много напълниш бюста примерно, няма как да не се понацепиш

# 13
  • Мнения: 208
Аз се мазах,но не съм усетила няк.ефект все пак бях качила 25кг.Получих стрии по гърдите(,но те ми нараснаха значително) леки по корема и на хълбоците.Все пак пробвай.

# 14
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
Всички казват че си зависи от типа кожа- може и така да е! Аз ползвах български на ИКАРОВ и нямам нито една стрия! Hug , а имам суха кожа! Може просто да съм щастливка Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт