Великденска седмичка

  • 1 811
  • 31
  •   1
Отговори
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Здравейтеееее, хей къде изчезнаха всички?
Тук настана едно такова мълчание, я да се събудите и да ви дойде добро настроение.
Кога ще боядисвате яйцата? Къде ще празнувате?
Аз се чувствам добре, в сряда започвам утрогестана, от вчера ни започна един период само с празници- идват Великден, след това имаме двама Георги в семейството, на 14 сме на сватба, на 18 имаме годишнина от сватбата, ставаме на цели 3 Laughing  Laughing  Laughing та едва ли ще ми остане време за мисли дали или, но пък знае ли се Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes дали мога да изтикам тия мисли
Поздрави и успешен ден

# 1
  • Мнения: 7 718
Весела седмица.

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Весела великденска седмичка и от мен.
Ва аз рано цъфнах тука ама чесно досрамя ме да пусна темата Embarassed
Иначе ще боядисвам яйца в четвъртък / така ми каза майка де/ и то за първа година сама Mr. Green Незнам какви бисери ще направя ама ще опитам Grinning Все пак ще ми е простено...нали за първа година сме семейство и сами в къща Blush Ще празнуваме със семейството ни на вилата а иначе през другите дни ще сме си в СТара Загора. И ще мързелуваммм...виж това го мога  Mr. Green

# 3
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Що да те е срам, пускай, че нещо замлъкнахме из тук
И аз мисля за четвъртък, тоест сигурно е , че ще е в четвъртък, така съм свикнала. Колкото до боядисването сама, имам вече 4 годишен стаж и всяка година стават различни, но си зависи и от настроението. Сигурна съм, че ще справиш повече от успешно!
Ние засгеа ще празнуваме с родителите на мъж ми, а може да идем до селото на дядо му, та още не се знае

# 4
  • Мнения: 4 324
Здравейте и от мен  Simple Smile

Великденската седмичка е хубаво нещо.  Simple Smile  Дано ви донесе повече радостни моменти  Grinning

Аз започвам новата седмица с нов цикъл. Днес ще е тежък ден защото корема много ме боли и си забравих хапчетата.

Иначе събота мина в една мноооого хубава почивка, но неделята ми беше черна. Сега на дневен ред за ремонт излязоха детската стая и спалнята - дойде и моя ред да се вклщча в това начинание. Свалях старата боя на прозорците и днес руцете целите ми са в мазоли  Imp

Да не ви разправям, че и мишката ми се скапа и ми е много трудно без нея (кога ли ще ми купят нова  Imp )

Приятна седмица  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 539
ей ме на и мен, даваща отчет.

В събота правихме годеж 1dating  . Всичко беше много хубаво.  newsm47
Иначе и аз започвам новата седмица с цикъл, а колкото до яйцата съм в положението на Хера #Silly . За първа година ще се справям сама и да се надяваме да се получат. Еми засега е това!

Весела седмица на всички!!!

# 6
  • Мнения: 4 324
Честитоооооо Роси !!!!  Grinning  Simple Smile  Grinning
Браво на Вас. Пожелавам ви щастлив и безоблачен съвместен живот, изпълнен само с хубави събития (следващото да е едно прекрасно бебче  Simple Smile )

А за яйцата не се шашкайте - изобщо не се съмнявам, че и двете ще успеете. Сигурна съм даже че ще бъдат страхотни  Simple Smile

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 351
Цитат на: wa_wa
Що да те е срам, пускай, че нещо замлъкнахме из тук....


Не ме подканяй много Ва, че съм ужасна бърборана Mr. Green
Иначе четвъртък каквото сабя покаже...сигурно по плота в кухнята и стените ще има повече боя отколкото на яйцата ама е важна идеята ми Blush

Бързам да пиша и не съм видяла... Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower ЧЕСТИТО РОСИ, много много любов. Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower

Цитат
яйцата съм в положението на Хера

Аз съм трагичен случай ама в крайна сметка е важно желанието #Silly

# 8
  • София
  • Мнения: 4 273
Позволете ми и аз да се разпиша. Досега само ви четях, но тъй като вече натрупах едногодишен стаж в бебеправенето, мисля че спокойно мога да пиша и тук.
В събота при мен леля Фло дойде със страшна сила и болки. Внеделя се посъвзех и днес съм на работа. Затова пък преди малко ме хвана разстройство Sad
А в четвъртък със сина ми Боби заедно ще боядисваме яйцата. Представям си как ще се омацаме и двамата! Simple Smile За съжаление той има алергия към яйца и няма да може да яде.
Желая ви великденското настроение да не ви напуска през цялата седмица!

# 9
  • Враца
  • Мнения: 5 185
здрасти Леа,
това с първата година опити е малко критичен момент, в смисъл и като учвства и като много въпроси от рода на сега накъде и аккво да правя. Съжалявам, че ти се налага да минаваш тази граница.
Чувствай се удобно тук и не се отчайвай. То не е много за добре дошла, но все пак добре дошла при нас! И скоро нали знаеш в очакващи бебета януари месец Simple Smile
Срга нещо весело- представям си какво е да си имаш малък художник за яйцата- колко ли ще се боядисани след това Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 4 273
Мерси, Ва, за топлото посрещане! А яйцата /или ейцата, както казва Боби/ със сигурност ще са много шарени и на пръстчета! Боби брои дните до четвъртък, аз - от овулация до тест...Всеки с броенето си Stuck Out Tongue

# 11
  • Мнения: 4 324
За ейцата ясно  - шарени ще са  Simple Smile  ама пръсчетата после как ще миете  Wink   Laughing

Роси - годежни снимки дали ще може да видим  Praynig

# 12
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Леа, винаги съм си падала по броенето, но не съм предполагала колко ще ми имръзне в един момент.
Като бях малка от януари започвах да броя дните до рождения ми ден(март месец), след това до Коелда и нова година. Като се запознахме с мъж ми броях до следващата ни среща(нали сме от различни градове), след това броях до овулация(пък това било невъзможно броене, като я няма Shocked ). Сега не броя, поне не тези до овулация или тест, но и ние си почивахме.
Ми да взмеме и ние да броим като Боби- за хубавите неща? Grinning

# 13
  • София
  • Мнения: 4 273
Точно така, Ва, ще броим хубавите и сигурните неща! Овулацията няма да я броя, че с тия чести командировки на мъжа ми, можем да я изпуснем Wink Обаче Великден със сигурност няма да го изпусна, нито Гергьовден, нито ще изпускам отсега нататък да се усмихвам на хубавото пролетно слънчице Sunglasses

# 14
  • Мнения: 507
Весела Великденска седмица на всички! Приятни преживявания и хубави новини!  Praynig  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт