Мода пролет-лято 2008

  • 39 690
  • 443
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 322
Момичета, какво ще се носи през това лято?

# 1
  • Мнения: 757
ммм интересно newsm78

# 2
  • Мнения: 576
Blumarine



DIOR

 

# 3
  • Мнения: 576
Dolce & Gabbana





Emorio Armani




# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
каквото и пролет - лято 1950

# 5
  • София
  • Мнения: 4 746
Струва ми се, че пак минитата ще са на мода като гледам снимките Crazy

# 6
Жълто и индигово синьо Flutter

# 7
# 8
# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 727
Като гледам Диор и Армани ще са моите идоли. Черно и бяло - рие, каре, зебра ... всякак. Много я обичам тази комбинация Heart Eyes

# 10
  • София
  • Мнения: 10 858
Горепоказаното ми харесва в по-големият си процент.

Да им имам краката на тия манекенки  Whistling

# 11
  • Мнения: 576
Мдааам особено Dior много класика, стил и изчистеност, определено ми е фаворит. Simple Smile
Хубавото е и ,че подобен тип дрехи можеш да намериш и на много други места на поносими цени, в сравнение с тези в бутиците им по Европа, да не говорим за СФ , където слагат 1000 % надценка.

Иначе и Версаче ми допада имат сполучливи неща.
Относно цветове..прави ми впечатление, че се опитват "отдалече" да наложат наситеното зелено, което най-вероятно за следващата есен- зима ще е хит....Както стана с лилавото миналата пролет. Тук таме го пуснаха и вече в края нагодината стана много актуално.
Пък и зеленото много ми харесва..мисля да заложа повече на него, пък да видим какво ще донесе модното течение Simple Smile

# 12
  • Мнения: 943
А'бе аз не мога много,много да преценя каква ще е модата по тези снимки (които са страхотни),единствено и на мен ми правят впечатление минижупите .... newsm78

# 13
  • Мнения: 576
Къси рокли, по тялото или тип балон. С асиметрични шарки , най-чество в жълто, бяло, черно.
Панталоните ще са прави, не впити и по-скоро с висока талия.
Къси панталонки както за ежедневието така и за вечерни излизания. Тяхният модел също е в лек вариант на модела балон.
Блузата отстъпва място на ризите, които са под всякаква форма - къс, дълъг ръкав, набрани класически, с панделки .
Цветовете са ясни- вечното черно и бяло, жълто (най-вече патешко), синьо- във всякакви нюанси , бежаво/ златисто, розово тук таме и оранжево. Аз поддържам тезата и че зеленото ще е много актуално из между шарките
   bouquet

# 14
  • Мнения: 14 486
бяло, черно и жълто - страхотна комбинация! дано да пуснат и тук такива дрехи Grinning

Общи условия

Активация на акаунт