Вита или Шейново????

  • 720
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте.Искам да се обърна към вас с молба за съвет.Може би някои от вас знаят,че преди време имах бременност,която обаче не продължи.Безкрайно съм разочарована от лекаря,който от години ме следи.Колегите му бяха изумени от бездействието и наглостта му.Когато получих кръвоизлива,отидох в Шейново и там много харесах някои лекари,но.....виждам лоши неща за тях в черния списък.От друга страна пък ,живея съвсем близичко да Вита.Давайте съвети и имена на лекари,защото искам час по-скоро да ме прегледа специалист и евентуално да ми даде зелена светлина за нови проби BlushПредварително ви благодаря.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 273
Ами и аз живея близичко до Вита и съм влизала в стаите на родилките. Много са уютни, въобще не се чувстваш като в болница, всички са много любезни. За лекар за следене на бременността мога да препоръчам д-р Кълвачева - много е мила и внимателна. Сигурно има и други добри лекари там, но не ги познавам. Успех! Peace

# 2
  • Мнения: 1 817
Откакто ходя по гинеколози, ходя в Шейново! Не бих се замислила дори дали ходя някъде другаде! В момента за мен най-добрите гинеколози са в Шейново! Не мисля, че на друго място ще получиш същото обслужване от толкова много специалисти! Peace
Ако имаш още въпроси, пиши на лични! С удоволствие ще ти отговоря, стига да мога! Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз си водих цялата ЖК и съответно родих във Вита при Д-р Цанов. Препоръчвам ти го.

Общи условия

Активация на акаунт