как мина за вас 2007....

  • 2 104
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
нека разкажем как е минала за нас 2007 година.за мен хубавите моменти бяха по малко от лошите.загубихме близък роднина.

# 1
  • Мнения: 1 008
Мина,както минаха и другите години. Имаше и хубави, и не до там хубави моменти. Най-прекрасното беше,че ни се роди детенце. Порастнахме. Определям 2007,като средно-добра година. И аз,като повечето се надявам 2008г да бъде по-успешна.

# 2
  • Мнения: 631
Аз не съм доволна от 2007г. Опеделям я като лоша - загубих двама мои любими близки, майка ми преживя тежък инфаркт, лично аз преживях 3 сериозни кризи в личен план, не ме приеха докторат и т.н.т.
Хубавите неща са : станахме за пръв път кумуве и кръстници и това е запомнящото се.

Искрено се надявам тази да е много по - добра....
,

# 3
  • Мнения: 3 830
Хубава година! Heart Eyes
Станах студентка.
Имам доста работа по това, с което се занимавам.
Пътувам доста.
Намерих много нови добри приятели. Hug

За 2008 най-голямата ми мечта е майка да се излекува ...също имам мечта и за собствен бизнес Peace

# 4
  • Мнения: 409
Почти цялата 2007 година беше добра, но ... края на годината ни беше много тежък.  Cry Доста сътресения имаше за семейството ни, брояхме дните до края на годината.

# 5
  • Мнения: 53
През изминалата 2007 - ма година аз и моето семейство си върнахме надеждата че всичко ще се оправи /ние си знаем какво/. Може да се каже че през изминалата година започнахме да полагаме основите на хубавите неща, които тепърва /надявам се/ ще се случват при нас.

# 6
  • Мнения: 3 334
ами нищо съществено не се се случи свен,че си смених работата и сега съм много доволна от този факт. Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 3 064
За мен беше добра. Без някакви страхотни неща да са се случвали, просто беше спокойна, здрави сме всички, нямаше сътресения. Даже, честно казано, ми стана малко тъжно на Нова Година. Пожелах си следващата да е поне толкова добра Hug

# 8
  • Мнения: 171
Ами тежка беше, трудна до самия й край. Премного натоварване и отговорности в работата имах и аз, и съпругът ми. Аз не издържах накрая и напуснах. При него тази опция не съществува.
Бяхме кумове на много млади хора, които около два месеца след сватбата решиха, че няма да го бъде този брак.
Къмто Коледа се зачудих дали и моя брак ще го бъде.

Хубавото беше една почивка по топлите морета през март.
А, и всички сме живи и здрави, слава богу.

Много се надявам новата да е ново начало за много неща, и дано да е за добро. Confused

# 9
  • Мнения: 801
С доста сътресения и превратности в живота ни. Тъкмо я изпратихме и си пожелахме през 2008-ма да ни върви по-добре и ето че пак започнаха неприятности...нямат край бре  ooooh!
Но ще се държим естествено, няма да се даваме   Praynig

# 10
  • Мнения: 1 152
Не усетих как се изнизаха тези 12 месеца....тц тц....Но това е знаменита година за моето семейство в личен план.

# 11
  • Мнения: 148
Във финансов аспект - добра
В личен план - лоша - загубих близък човек.
Година като всяка година, в първите минути на 2008г. си дадох сметка, че остарявам, а мъжът ми още повече и осъзнах, че е време за второ дете. Така че, надявам се през 2008 да да се увеличи семейството ми за сметка на 2007, ако изобщо може да става дума за някакво сравнение.

# 12
  • Мнения: 1 311
Имаше много хубави неща - хронологично - повишиха ме в работата, забременях, родих прекрасно детенце  Laughing

Имаше и много лоши - пак хронологично - загубих баба си, която много обичах и която не можа да дочака втория си правнук. За малко не ни изпуснаха и двамата с бебето по време на секциото. Бабата на мъжа ми също си отиде...

Надявам се като цяло 2008 да е много по-добра  Praynig

# 13
  • Мнения: 177
За мен това беше много щастлива година!
През Ноември се роди дъщеря ми

По случай това смених и колата
Нов апартамент

Имах много негативни емоции, роднински проблеми, всичко, с което се захванех, вървеше много тегаво...От всичко това, обаче, успях да отсея обкръжението си. Към днешна дата знам, че тези, които наричам приятели СА такива!
Освен това карах тежка бременност, отлежах се по болници...Резултата, обаче, си заслужава  Heart Eyes

В този момент с ръка на сърцето мога да нарека себе си щастлива!

За 2008 си пожелавам да осъществя плановете си за забогатяване Mr. Green  А всичко останало да продължава, както до сега!

На вас пожелавам ЗДРАВЕ! Това е най-важното! ЩАСТИЕ, КЪСМЕТ, ЛЮБОВ! А всичко друго да можете да си го купите!

# 14
Лоша година Confused
Дано 2008ма е по добра Thinking

Общи условия

Активация на акаунт