Въпрос за стрептококовата инфекция

  • 867
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте, момичета
Искам да ви попитам според вас дали наличието на бета хемолитични стрептококи може да промени влагалищната среда и да затрудни забременяването. И още един въпрос, който е малко далече от тази тема. След стимулации с клостолбегит в следващите месеци, в които не пия никакви лекарства, започнах да си усещам овулацията, имам болки в яйчниците, и силно главоболие. И не си въобразявам, защото овуто сме го доказавали с УЗИ. Нормално ли е, какво мислите?

# 1
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 991
Не знам дали наличието на стрептококи може да попречи на забременяването, но при всички положения ги излекувай преди да започнеш опити за бебе. Стрептококите са изключително опасни за протичането на бременността.
Болезнената овулация е нормална - моята също е болезнена, понякога имам и главоболие.

# 2
  • Мнения: 1 475
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=185710.0

Тук е изписано доста по въпроса!! Peace

# 3
Благодаря за инфото момичета, аз съм към края на лечението вече, в края на седмицата ще ходя на изследване, но не съм се виждала с моята докторка от както излезнаха резултатите, говорихме само по тел., и не съм я питала, дали това може да е причината бебе да не е станало, при суловие, че нещата при мен през последните 2-3 месеца бяха направо....завидни , така да се каже. Постигнахме добри резултати, а бебо не стана. Но кой знае от колко време си я нося тази инфекция, лошото е че е безсимптомна, хващаме я втори път на контролна микробиология, без оплаквания от моя страна. Много се надявам да сме я унищожили.

Общи условия

Активация на акаунт