Мнения за 37ОДЗ, 16 ЦДГ и 67 Дг

  • 3 637
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 845
Всичките се намират в района на Павлово.
Споделете моля впечетления за базите там, условията ,директорките и т.н.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 817
Аз съм доволна от яслата в 37-мо ОДЗ.

# 2
  • Мнения: 214
Синът ми ходи с голямо желание в централата на 16 ЦДГ.  Директорката и учителките са много внимателни, добри и разбрани.
За 67 Дг съм чувала само препоръки и добри впечатления, базата само е стара, май.
А славата на 37 ОДЗ е крайно остаряла, според мен. Директорката е  #Cussing out Групите там са големи - над 30 деца, хаоса е пълен.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 845
Аз съм минавала само покрай 37 и 16, но сградата и дворът на 37 ОДЗ ми се видяха мизернички.

# 4
  • София
  • Мнения: 11 692
Аз също бях доволна от 37 ОДЗ по времето,когато синът ми посещаваше детската градина. Доволна съм и сега и от яслата,където е дъщеря ми.Надявам се да съм доволна и от градината  Praynig /нали децата от яслата директно минават в градината/.
Да сградата не е лъскава,но е строена за ОДЗ,има си всички необходими помещения, занимални,спални помещения,салон за тържества,кухненски блок и т.н.
Дворът е доста голям и почти всяка група си има площадка,на която играят,когато ги извеждат.
Това беше една от причините да предпочета 37 ОДЗ пред 16 ЦДГ.
В групата на дъщеря ми май са 27 деца по списък,но рядко са всичките.При синът ми не си спомням по колко бяха.Доволна съм от неговите учителки и от сестрите в яслата.
67 ЦДГ ми е по-далеч,но досега съм чувала само положителни отзиви за там.
Успех,каквото и да решиш или където и да Ви приемат!

# 5
  • Мнения: 377
Навремето преместих дъщеря си от 37мо ОДЗ в 16та ЦДГ, защото учителките не си правеха труда да идват сутрин навреме и аз закъснявах за работа или оставях дъщеря си на готвачките или огняра, което съвсем не ми се струваше редно! Обяснението беше, че ако дойде в 7 без 5 сутринта за да може аз да си оставя детето в 7 часа на нея няма да има кой да й плати извънредния труд! newsm78 Освен това се случваше и сутрин в 8 часа при децата в групата да няма никой по половин час защото учителката е отишла да говори по телефона - тогава един татко остана да ги пази , а другите тръгнахме за работа! Надявам се вече да не е така!
А 16та ЦДГ е страхотна (поне филиала, в който бяха моите деца)! Учителките са много добри, децата ми и до ден днешен като ги видят им се радват. Сега племенникът ми е в същия филиал и всичко си продължава по същия чудесен начин!

Общи условия

Активация на акаунт