Коя агенция бихте ми препоръчали?

  • 1 870
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 242
Коя агенция бихте ми препоръчали за 5-7 дневно пътуване със самолет в Европа /Рим, Лондон, Париж..../ И евент. кое от тези места ви е харесало най-много /дестинацията подлежи на обсъждане Grinning/
Предварително мерси   bouquet

# 1
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лекси, ЧНГ и за много години!   bouquet
Драго ми е да те видя  Heart Eyes... нещо се губиш...  Rolling Eyes
Питаш за самолетна екскурзия, но аз да си кажа: вече няколко пъти родата ползва услугите на Бохемия и са на 100% доволни.
Късмет  Simple Smile

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Мога да добавя Алфатур и Руал. Поне тук, в Пловдив, консултантите бяха много добри и наистина ми препоръчаха това, което обясних, че искам Peace (щом не сте решили твърдо за дестинация, хотел.....) От трите места бих изключила Париж. Другите 2-според зависи сезона, цените в момента и т.н., но са ми слабост и към момента мога само благородно да ти завидя на чуденката Grinning.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Шани,  jul, мерси Grinning. Сега ще им разгледам сайтовете  bouquet
Лекси, ЧНГ и за много години!   bouquet
Драго ми е да те видя  Heart Eyes... нещо се губиш...  Rolling Eyes
За много, години Шани! И на мен ми е драго Hug Тук съм си, но сега се подвизавам при начинаещите Фотошопърки в Хоби Grinning Фотошопът и бебо не ми оставят време за друго.

# 4
  • Мнения: 794
Ползвай агенция 'Лекси'  Wink

Мисля, че ще си организираш чудесно сама екскурзията.

1.Лондон
2. Париж (въпреки , че съм франкофон)
3. Рим

# 5
  • Мнения: 3 423
Лекси всяка добра агенция с радост ще ти организира индивидуално пътуване
Аз ползвам Астрал холидейз и за индивидуалните ни такива.
А и трите дестинации ,които си избрала са хубави,вече сама ще прецениш на къде повече те влече(аз бих предпочела Рим сега ако е зимата и Париж за пролетта)

# 6
  • Мнения: 412
аз бих си избрала твърдо рим Laughing
в париж и лондон съм била, пък и е по-близо ако ще ходите с децата Grinning

избери си няколко агенции и после сравни цените на това което искаш;ако искаш екскурзия в група горните фирми са подходящи;
ако предпочитеш индивидуален маршрут може да пробваш bg-travel.com

при всички случаи внимавайте много - щом заминем на почивка с мъжа ми все успяваме да направим по някое бебе Embarassed вече чакаме трето след последното посещение в хургада Laughing Sunglasses да не ви сполети същото  Joy hahaha

# 7
  • Мнения: 2 066
За ораганизирано пътуване в Европа бих ти препоръчала РУАЛ.

# 8
  • Мнения: 485
Подкрепям Шани за Бохемия преди три дни се върнах от Истанбул - организирана от тях много съм доволна- цените им са ниски, обслужването е добро и хората са много симпатични.

# 9
  • София
  • Мнения: 7 242
Мерси на всички   bouquet
Nisti, я дай подробности и за Истанбул, моля те, че и на там се каним да мръднем. Най-вече ме интересува как е пътуването /че с автобус не издържам много, за 2 - 3 дни има ли смисъл да се ходи или трябват повечко и остават ли ти свободно време /защото аз обичам хем да ми покажат и поразкажат, хем сама да си се поразходя/

# 10
  • Мнения: 485
Лекси, пътуването е съвсем поносимо - правят почивка в Пловдив, а след границата в голямо крайпътно заведение близо до Одрин, после в Истанбул /той е на около 230 км. от границата/. Автобусът беше комфортен. Настаниха ни в хотел в квартал "Лалели" - "Буюк Кебан" мисля, че се казваше до него има трамвайна спирка и трамвая обикаля цял Истанбул - на две спирки от него е Капалъ Чарши, на 4 спирки е Синята джамия, Света София и Топ Капъ, на седем или осем бяха Египетския пазар. Бяхме и до Долма Бахче и крепостта Румели Хисар, площад Таксим, пешеходната им улица "Истикляр" или нещо подобно /хванахме голямо намаление в "Бенетон" и "ЛС Уайкики"/, минахме по въжените мостове. Само по Босфора не можахме да се разходим, че имаше мъгла. Мисля, че два дни са горе-долу достатъчни да придобиеш усещане за града. Много ми хареса и пак бих отишла с удоволствие. Не му мисли хващай мъжо и действайте. А на връщане бяхме в Одрин в българската църква "Свети Георги" и там поразгледахме, но след Истанбул няма какво да те впечатли в Одрин.

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Подкрепям Шани за Бохемия преди три дни се върнах от Истанбул .

хехехе, ама как опазих тайната, а?  Twisted Evil

Лекси, майка ми есента беше също с Бохемия в 'Станбул. Също много доволна беше.

# 12
  • Мнения: 485
Да бе Шани, страшна си Hug

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Лекси, според мен в Истанбул е хубаво като се позатопли времето. Ако имате възможност, съветвам ви да отделите повечко дни- има и за гледане, и за размотаване, и за шопинг. Аз съм ходила няколко пъти за по 3-4 дни и пак с удоволствие бих се върнала, особена атмосфера има тоя град и нищо общо с първоначалните ми очаквания (поне в по-голямата им част). Иначе от туроператорите с 2 ръце препоръчвам Бохемия- обикновено при тях всичко се е оказвало точно и даже с 1 идея по-добро от очакваното Peace

# 14
  • Мнения: 3 241
Фирма не мога да ти препоръчам, но за градовете - мисля, че трябва да се посети всеки един. Явно много зависи от човека и от прекарването, кой град ще ти хареса най-много Simple Smile

Аз обожавам Лондон, страхотен е! Има нещо много консервативно и в същото време новаторско в него.
В Рим съм била само веднъж, но също ми хареса много, въпреки жегата.
А Париж, доста противоречиви мнения ще чуеш, но когато аз го посетих като турист бях много впечатлена!

Дано ти хареса пътуването и после да споделиш впечатления Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт