как мога да изпратя кученце от София до Варна?

  • 645
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 277
Момичета, давайте идеи. Имаме си едно кученце, което трябва да изпратя на едно много симпатично семейство от Варна. Питах в Еконт, Спиди и пощата и бяха категорични, че не предлагат подобно нещо. По автобус не мога да го изпратя, защото все пак е мъничко и ме е малко страх, питах и в зоомагазините ако имат транспорт за техните си кучовци до там, но ме гледаха като изкопаемо и въобще не знаеха за какво става въпрос. Дайте идеи, моля ви!

# 1
  • София
  • Мнения: 1 833
Просто по някой твой познат, който пътува, иначе не знам кой ще се съгласи. Или някой от форума, ако прочете темата ти и има път в тази посока. Аз лично ако, имах път, бих го занесла. Дано успееш да го транспортираш. Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 277
ох дано... иначе съм питала кой ли не... една мама ми писа за още един вариант много благодаря! ще опитам и него

# 3
  • Мнения: 1 679
Просто по някой твой познат, който пътува, иначе не знам кой ще се съгласи. Или някой от форума, ако прочете темата ти и има път в тази посока. Аз лично ако, имах път, бих го занесла. Дано успееш да го транспортираш. Simple Smile

Няма друг начин  Hug

# 4
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
До кога е срока за изпращане

Общи условия

Активация на акаунт