Голям проблем с цикъл

  • 830
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 129
Здравейте! Случвало ли ви се е подобно нещо- цикълът ми дойде на 17.12.2007 , за 7 дни уж свърши, следващите 7дни имаше зацапване, и на 31.12 пак започна като цикъл чак досега!
Ходих в Токуда- няма кисти, миоми , изписаха ми Примолут Нор и лекаря каза, че до три дни ще спре- обаче не спира. Вчера отидох на друг лекар- пак няма кисти и миоми, но видя възпаление и сега пия Ципрофлоксацин и от петък почвам Оргаметрил. Ако не ми спре до 10 дни ще ми правят кюретаж. Какво е това чудо- вече не се издържа! Някой имал ли е подобен проблем и оправя ли се само с лекарства?

# 1
  • Мнения: 42
Tochno takav problem sam nqmala no prez dekemvri mi doide "uj"s dva dni po rano, zapochna da mi teche kakto si trqbva i sled parviq den mi sprq,cheliq den ne mi teche nishto a na po sledvashtiq mi doide normalno no mi prodalji dosta vreme.Dokolkoto sam chula Pumulti nor go davat za predizvikvane na chikala kakto i Orgamentrila.Chula sam che kuraj se pravi sked abort no nishto drugo!Nadqvam se da ne e neshto losho.Ne ti pomognah koi znae kolko mai ama samo tolkova znam Hug

# 2
  • Мнения: 101
Моят цикъл по принцип е нередовен и си идва когато си поиска .Преди два месеца ходих на гинеколог защото ми закъсняваше вече 20 дни и се притесних да не съм бременна въпреки че съм със спирала - за щастие нямаше бременност и тогава гинеколожката ми изписа оргаметрил-за предизвикване на цикъла и когато ми дойде да започна антибиотик-Доксициклин и противозачатъчни.Започнах приема на противозачатъчните и антибиотика още от първия ден от цикъла ми и така ми тече цял месец без да спира.Обаждах се на гинеколожката и тя каза че това е било от противозачатъчните - докато свикнел организма с приема на хормонални хапчета но за щастие ще ги пия още един месец сама докато цикълът се регулира.Стискам ти палци да се оправиш бързо newsm10

Общи условия

Активация на акаунт