тривитаминол и бременност

  • 5 840
  • 11
  •   1
Отговори
За много години на всички мами! да сте живи и здрави и всичко най-розаво ви желая! Искам да ви попитам някоя от вас ползвала ли е прословутата маска с тривитаминола,докато е била бременна? Аз съм в 6-ия месец и си го купих,но много се колебая дали да го използвам и няма ли да навреди това на бебо?

# 1
  • Мнения: 14 472
категорично не може да го ползваш. пише го почти във всяка тема за маската, явно си го пропуснала. и по време на кърмене също не трябва да го ползваш. съдържа много голямо количество витамин А, което прилагано при бременност може да доведе до увреждане на плода.

# 2
да,видяла съм го,благодаря ти много,но там четох и за разликата м/у заместитела виалитон и тривитаминола,та до колкото разбрах концентрацията на витамин А е във виалитона,за това си помислих,че може с тривитаминола да е по-различно! Благодаря за отговора!

# 3
  • Мнения: 4 496
Никъде не пише нищо такова. Разликата между Виалитон и Тривитаминол е, че първото е на водна основа, а второто - на мастна.
 И двете съдържат вит.А, който е опасен за плода.
 И като знам една коса каква става по време на бременност- едва ли ще имаш нужда от маски. Flutter

# 4
  • Мнения: 3 830
Не можеш да ползваш по време на бременността Naughty

# 5
  • Мнения: 1 679
един лекар ми каза, че не бива да се ползва тривитаминол, не само при бременност.

# 6
  • Мнения: X
един лекар ми каза, че не бива да се ползва тривитаминол, не само при бременност.

За пиене, за миене, за шмъркане...за какво да не се използва. А Геритамин каза ли да не се пие. Къде е логиката...

# 7
  • Мнения: 1 282
един лекар ми каза, че не бива да се ползва тривитаминол, не само при бременност.

Обясни защо.

# 8
  • Мнения: 1 679
Тривитаминол е витамини за овце, които се бият подкожно за сгъстяване на вълната.
Сигурно някои смятат, че това е начина да имат разкошна коса.
Аз пък не - ползвам продуктите на съвременната козметика.

# 9
  • Мнения: 1 282
Тривитаминол е витамини за овце, които се бият подкожно за сгъстяване на вълната.
Сигурно някои смятат, че това е начина да имат разкошна коса.
Аз пък не - ползвам продуктите на съвременната козметика.
Да, това всички го знаем. Разликата е, че ние не си бием тривитаминола подкожно, а го прилагаме външно. А и това са витамини, нищо опасно не виждам.

# 10
  • Мнения: X
Тривитаминол е витамини за овце, които се бият подкожно за сгъстяване на вълната.Сигурно някои смятат, че това е начина да имат разкошна коса.
Аз пък не - ползвам продуктите на съвременната козметика.
Никой от тези "някои" не си бие витамини подкожно Twisted Evil И НЕ СА за сгъстяване на вълната. ooooh!
Използвам маската от 14-15 месеца и резултатите не са тайна. Този доктор обясни ли ти АМА подробно и бавно защо, аджеба, да можеш да си купиш ампули със същите витамини от "човешка" аптека и да хвърлиш сума пари за едно и също...или ти препоръча "прекрасната и чудесна" смес от химикали, която наричаме "козметика за коса".  newsm78

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 13:49 от Анонимен

# 11
  • Мнения: 4 496
Тривитаминол е витамини за овце, които се бият подкожно за сгъстяване на вълната.

Това същият лекар ли ти го каза? Wink
Ако е ветеринар-не си разбира от работата.

Общи условия

Активация на акаунт