Училище с хореография / музика в жк "Люлин"?

  • 1 276
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 615
Здравейте,
Знаете ли в кои училища в жк "Люлин" има такива профили или поне СИП / ЗИП, за предпочитане още от 1-и клас? Питам за каква да е хореография: модерни, народни, спортни танци - важното е да се танцува Simple Smile Или пък някакви музикални паралелки (СИП / ЗИП)или дори просто допълнителни занимания на прилично ниво (добър хор или танцов състав, оркестър). Нямам нищо специално предвид, защото не захранвам излишни амбиции по отношение на детето си. Просто тя има засилен интерес и, както казват, данни (талант?) в тази посока, особено танците, и ми се иска да намеря прилично училище в квартала, където да има възможност да се занимава с нещо, което ще й бъде интерсно, приятно...

# 1
  • Мнения: 1 615
Май няма такова, а?.. А близо до "Люлин"?
Или питам в неподходящо време?

# 2
  • София
  • Мнения: 3 421
Има.
Мисля, че е 33-то. Намира се в трети микрорайон - близо до булеварда между трети и четвърти.
Детето на познати беше там в такава паралелка.

# 3
  • Мнения: 9
Единственото училище в близост което знам че има и музикална  и хореографска паралелка е в надежда има и хороове. Училището е 74. 

# 4
  • Мнения: 1 615
Благодаря ви! "Надежда" ми е далече, но 33-то би било ОК. Няма сайт, но ще го проуча. Намерих нещо, което поне от сайта изглежда супер, ама е в "Младост"... Sad

# 5
  • София
  • Мнения: 1 677
Училището,в което учи дъщеря ми има хореография, вокална група и паралелка с изучаване на рисуване.Всички са от първи клас.Училището е 92-ро ОУ  "Димитър Талев" в кв. "Красна поляна".Още няма сайт,но за мен едно много добро училище.
Ако искаш повече информация,пиши ми на лични.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт